Jaanis Laur (vanus 59) ettevõtja CV Radaris. BAULRIX OÜ on suurim ettevõte, milles Jaanis Laur tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega BITVOOG OÜ, BLUE SHOCK RACE INVEST OÜ, DECORETER OÜ, FINEST-HALL FACTORY OÜ, JUHANSON OÜ, MARMARA STERLING OÜ, FW INVESTORS OÜ, VAAT OÜ ja VESTIGE VERDANT OÜ. Tema peamine äripartner on Riho Leppik. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| BITVOOG OÜ | 17.12.2021 | 0 € (2024) | |
| BAULRIX OÜ | 24.08.1999 | 316 795 € (2024) | |
| BLUE SHOCK RACE INVEST OÜ | 21.02.2024 | ||
| DECORETER OÜ | 21.02.2024 | 803 508 € (2024) | |
| FINEST-HALL FACTORY OÜ | 04.03.2021 | 5,17 mln € (2024) | |
| JUHANSON OÜ | 21.02.2024 | 119 362 € (2024) | |
| MARMARA STERLING OÜ | 21.02.2024 | 1,1 mln € (2024) | |
| FW INVESTORS OÜ | 04.12.2020 | 13 323 € (2022) | |
| VAAT OÜ | 13.01.2021 | 129 572 € (2024) | |
| VESTIGE VERDANT OÜ | 21.02.2024 | 0 € (2023) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| BITVOOG OÜ | 2 500 € | 0 € (2024) | |
| BAULRIX OÜ | 20 000 € | 316 795 € (2024) | |
| BLUE SHOCK RACE INVEST OÜ | 20 € | ||
| JUHANSON OÜ | 2 € | 119 362 € (2024) | |
| MARMARA STERLING OÜ | 2 € | 1,1 mln € (2024) | |
| FW INVESTORS OÜ | 4 € | 13 323 € (2022) | |
| VAAT OÜ | 5 € | 129 572 € (2024) | |
| VESTIGE VERDANT OÜ | 2 € | 0 € (2023) | |
| DECORETER OÜ | 1 € | 803 508 € (2024) | |
| FINEST-HALL FACTORY OÜ | 1 € | 5,17 mln € (2024) |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| BITVOOG OÜ | - | 0 € (2024) |