Indrek Randvee (vanus 58) ettevõtja CV Radaris. UR SPV1 OÜ on suurim ettevõte, milles Indrek Randvee tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega SPEDIOR OÜ, EPRE INVESTEERINGUD OÜ, UR JASMIINI OÜ, PAAVLI KVARTAL OÜ, EPRE OÜ, PAAVLI KINNISVARA OÜ, PAAVLI EHITUS OÜ, PAAVLI KALTSUKAS OÜ, RIMANSON GRUPP OÜ ja UR PARTNERS OÜ jt. Tema peamine äripartner on Anton Urb. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| SPEDIOR OÜ | 31.07.1998 | ||
| EPRE INVESTEERINGUD OÜ | 29.01.1999 | ||
| UR JASMIINI OÜ | 31.10.2019 | 0 € (2023) | |
| PAAVLI KVARTAL OÜ | 25.10.2017 | 0 € (2024) | |
| EPRE OÜ | 09.04.1998 | 847 419 € (2024) | |
| PAAVLI KINNISVARA OÜ | 10.02.2000 | 4,38 mln € (2024) | |
| PAAVLI EHITUS OÜ | 05.08.2002 | 686 666 € (2025) | |
| PAAVLI KALTSUKAS OÜ | 30.09.2010 | 1,99 mln € (2024) | |
| RIMANSON GRUPP OÜ | 16.03.2026 | ||
| UR PARTNERS OÜ | 10.12.2019 | 2 076 € (2024) | |
| UR SPV1 OÜ | 06.05.2021 | 4,55 mln € (2024) | |
| UR MASTI OÜ | 29.01.2020 | 812 € (2025) | |
| KARTAFONE OÜ | 25.05.1998 | 75 113 € (2025) | |
| RISTNAOTSA OÜ | 09.01.2025 | 149 091 € (2025) | |
| HIIU MEEDIA OÜ | 13.02.2026 | 335 503 € (2024) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| SPEDIOR OÜ | 40 000 € | ||
| EPRE INVESTEERINGUD OÜ | 42 000 € | ||
| RIMANSON GRUPP OÜ | 1 € | ||
| KARTAFONE OÜ | 40 000 € | 75 113 € (2025) | |
| PAAVLI KINNISVARA OÜ | 3 190 € | 4,38 mln € (2024) | |
| PAAVLI EHITUS OÜ | 1 278 € | 686 666 € (2025) | |
| UR PARTNERS OÜ | 1 250 € | 2 076 € (2024) | |
| HIIU MEEDIA OÜ | 1 250 € | 335 503 € (2024) |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| SPEDIOR OÜ | - | |
| EPRE INVESTEERINGUD OÜ | - | |
| UR JASMIINI OÜ | - | 0 € (2023) |
| PAAVLI KVARTAL OÜ | - | 0 € (2024) |
| EPRE OÜ | - | 847 419 € (2024) |
| PAAVLI KINNISVARA OÜ | - | 4,38 mln € (2024) |
| PAAVLI EHITUS OÜ | - | 686 666 € (2025) |
| RIMANSON GRUPP OÜ | - | |
| UR PARTNERS OÜ | - | 2 076 € (2024) |
| UR SPV1 OÜ | - | 4,55 mln € (2024) |
| UR MASTI OÜ | - | 812 € (2025) |
| KARTAFONE OÜ | - | 75 113 € (2025) |
| RISTNAOTSA OÜ | - | 149 091 € (2025) |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äripäeva Rikaste TOP | 439-438 | 391-390 | 434 | 447 | 397-396 | 350-348 | 352 | 469-468 | 393 | 399 | 437 | 473 | 366 |