PAAVLI EHITUS OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine.
Ettevõtte juhid on Genaadi Urb ja Indrek Randvee. Omanike hulgas on Genaadi Urb, Indrek Randvee.
PAAVLI EHITUS OÜ teenis 2025 aastal 686 666 eurose müügitulu juures 20 659 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Randvee (58) | |
| Genaadi Urb (77) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Genaadi Urb | 01.09.2023 | 1 278 € | ainuomand | |
| Indrek Randvee | 01.09.2023 | 1 278 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 686 666 | 698 460 | 1,03 mln | 1,63 mln | 1,04 mln | 1,07 mln | 1,16 mln | 1,48 mln | 1,17 mln | 1,14 mln | ||
| Ärikasum | 20 659 | 9 061 | 77 097 | 187 172 | 39 933 | 114 549 | 144 386 | 257 333 | 255 034 | 242 410 | ||
| Töötajad | 17 | 17 | 19 | 21 | 20 | 18 | 19 | 17 | 17 | 14 | ||
| Varad | 167 851 | 196 445 | 237 182 | 419 517 | 172 134 | 221 863 | 250 960 | 354 578 | 431 354 | 323 576 | ||
| Kokku omakapital | 102 109 | 122 117 | 164 124 | 225 946 | 39 303 | 115 351 | 163 394 | 206 628 | 262 402 | 254 870 | ||
| Ärirentaablus % | 3 | 1 | 7 | 11 | 4 | 11 | 12 | 17 | 22 | 21 | ||
| Tööjõukulud | 357 987 | 372 470 | 420 031 | 426 250 | 377 638 | 312 092 | 323 667 | 235 320 | 188 911 | 201 257 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 312 | 1 365 | 1 377 | 1 264 | 1 176 | 1 080 | 1 061 | 862 | 692 | 895 | ||
| Käibevara | 167 851 | 196 445 | 237 182 | 419 517 | 172 134 | 221 863 | 250 960 | 350 078 | 431 354 | 323 576 | ||
| Põhivara | 0 | 4 500 | 0 | 1 822 | 4 945 | |||||||
| Kohustused | 65 742 | 74 328 | 73 058 | 193 571 | 132 831 | 106 512 | 87 566 | 147 950 | 168 952 | 68 706 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 993 | 8 016 | 75 701 | 186 643 | 39 466 | 113 882 | 143 577 | 256 726 | 254 690 | 241 813 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 43351 | 626 537 | 91 | Jah |
| Hoonete üldpuhastus | 81211 | 47 832 | 7 | Ei |
| Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 4399 | 9 327 | 1 | Ei |
| Elektriinstallatsioon | 4321 | 2 970 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.11.2025 | NOTARITE KODA | −312 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 03.11.2025 | NOTARITE KODA | −144 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 17.10.2025 | NOTARITE KODA | −649 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 2015 | 2009 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 855 | 1191 |