SUMMINEN OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kinnisvara, kommunaalmajandus, jäätmekäitlus, põhitegevusala on torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus.
Ettevõtte juht on Hannes Vaher. Omanik on Hannes Vaher.
SUMMINEN OÜ teenis 2025 aastal 145 990 eurose müügitulu juures 7 686 eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Hannes Vaher (52) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Hannes Vaher | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
SUMMINEN OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvara korrashoid, Kinnisvarahaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 990 | 142 847 | 151 780 | 106 089 | 128 044 | 128 302 | 114 796 | 151 627 | 122 399 | 60 551 |
| Ärikasum | 7 686 | 8 828 | 12 344 | 1 537 | 6 291 | 4 509 | 2 550 | 19 508 | 19 265 | 3 929 |
| Töötajad | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Varad | 79 737 | 46 567 | 55 127 | 71 577 | 74 235 | 69 261 | 70 978 | 65 407 | 68 276 | 26 839 |
| Kokku omakapital | 13 163 | 12 662 | 18 345 | 27 942 | 29 767 | 34 044 | 29 889 | 27 339 | 33 309 | 14 372 |
| Ärirentaablus % | 5 | 6 | 8 | 1 | 5 | 4 | 2 | 13 | 16 | 6 |
| Tööjõukulud | 77 708 | 77 397 | 65 225 | 57 791 | 58 207 | 59 205 | 51 639 | 56 816 | 29 048 | 16 811 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 420 | 1 607 | 2 031 | 1 200 | 1 208 | 922 | 804 | 885 | 452 | 349 |
| Käibevara | 20 024 | 21 366 | 22 099 | 26 778 | 19 081 | 32 571 | 31 025 | 17 253 | 16 280 | 18 531 |
| Põhivara | 59 713 | 25 201 | 33 028 | 44 799 | 55 154 | 36 690 | 39 953 | 48 154 | 51 996 | 8 308 |
| Kohustused | 66 574 | 33 905 | 36 782 | 43 635 | 44 468 | 35 217 | 41 089 | 38 068 | 34 967 | 12 467 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6 911 | 7 413 | 10 821 | 675 | 5 894 | 4 155 | 2 550 | 19 030 | 18 937 | 3 779 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 4322 | 97 428 | 67 | Jah |
| Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 37001 | 24 996 | 17 | Ei |
| Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 69202 | 16 834 | 12 | Ei |
| Hoonehalduse kombineeritud teenus | 81101 | 6 732 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 3 455 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 27.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 184 eurot | MAJANDAMISKULUD Elamumajanduse arendamine |
| 27.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 27.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 477 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 27.08.2026 | TAPA VESI OÜ | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Veevarustus |
| 12.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 217 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 11.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 3 559 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 31.07.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 2 117 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 31.07.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 297 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 24.07.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 73 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 2025 | 2024 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 239 | 135-136 | 54 |