WEBWARE OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kirjastamine, põhitegevusala on muu tarkvara kirjastamine.
Ettevõtte juht on Kert Valbet. Omanike hulgas on ATOLE OÜ, WEBWARE OÜ.
WEBWARE OÜ teenis 2025 aastal 1,95 miljoni eurose müügitulu juures 231 426 eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kert Valbet (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ATOLE OÜ | 09.01.2025 | 2 430 € | Ainuomand | |
| WEBWARE OÜ | 09.01.2025 | 270 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| WEBWARE OÜ | 09.01.2025 | 270 € | Ainuomand |
WEBWARE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Programmeerimine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,95 mln | 1,67 mln | 1,55 mln | 1,13 mln | 992 618 | 972 410 | 817 005 | 798 358 | 718 665 | 544 424 |
| Ärikasum | 231 426 | 95 848 | 248 406 | 248 168 | 263 178 | 47 833 | 47 388 | 1,88 mln | 135 222 | 75 347 |
| Töötajad | 23 | 24 | 23 | 19 | 22 | 21 | 16 | 15 | 15 | 12 |
| Varad | 1,4 mln | 940 033 | 999 511 | 713 200 | 548 415 | 596 274 | 2,39 mln | 2,38 mln | 439 636 | 355 519 |
| Kokku omakapital | 899 350 | 661 529 | 691 520 | 446 087 | 203 495 | 367 168 | 2,19 mln | 2,17 mln | 346 059 | 284 287 |
| Ärirentaablus % | 12 | 6 | 16 | 22 | 27 | 5 | 6 | 235 | 19 | 14 |
| Tööjõukulud | 1,44 mln | 1,37 mln | 1,3 mln | 766 923 | 589 501 | 545 723 | 390 542 | 402 580 | 304 746 | 225 373 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 899 | 3 556 | 3 524 | 2 514 | 1 669 | 1 619 | 1 520 | 1 672 | 1 265 | 1 170 |
| Käibevara | 1,25 mln | 545 259 | 753 481 | 457 202 | 301 088 | 336 621 | 261 729 | 241 939 | 281 560 | 242 011 |
| Põhivara | 147 873 | 394 774 | 246 030 | 255 998 | 247 327 | 259 653 | 2,13 mln | 2,14 mln | 158 076 | 113 508 |
| Kohustused | 500 714 | 278 504 | 307 991 | 267 113 | 344 920 | 229 106 | 202 138 | 208 654 | 93 577 | 71 232 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 237 821 | 104 225 | 245 487 | 245 546 | 260 093 | 44 106 | 43 149 | 1,88 mln | 134 772 | 74 383 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu tarkvara kirjastamine | 58291 | 1,95 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 3 770 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
| 21.09.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 2 765 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 14.09.2026 | TERVISEKASSA | 2 790 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 10.09.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 930 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 03.09.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 1 885 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
| 31.08.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 236 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 21.08.2026 | VÄLISMINISTEERIUM | 4 123 eurot | MAJANDAMISKULUD Välispoliitika |
| 19.08.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 2 765 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 19.08.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 3 227 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 17.08.2026 | SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS | 1 538 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 2025 | 2013 | 2012 | 2009 | |
|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 484 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | 922 | - | 320 |
| Infotehnoloogia- ja arvutifirmade TOP | - | - | 44 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kaustik.ee | registreeritud | 13.05.2022 | Jah |
| webdesktop.ee | registreeritud | 21.02.2011 | Jah |
| webware.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |