IPNET OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on programmeerimine.
Ettevõtte juht on Konstantin Käära. Omanik on Konstantin Käära.
IPNET OÜ teenis 2025 aastal 2,60 miljoni eurose müügitulu juures 19 637 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Esitamata on tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon (TSD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Konstantin Käära (35) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Konstantin Käära | 02.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BESTCREDIT OÜ | 23.10.2024 | 2 500 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,6 mln | 2,3 mln | 659 929 | 86 632 | 3,05 mln | 1,48 mln | 3,93 mln | 3,95 mln | 606 046 |
| Ärikasum | 19 637 | −29 202 | 18 881 | 4 656 | 11 468 | −75 878 | 40 320 | 114 546 | 605 374 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||
| Varad | 265 234 | 233 818 | 172 273 | 152 713 | 150 195 | 182 605 | 218 976 | 146 444 | 31 816 |
| Kokku omakapital | 157 946 | 139 404 | 171 573 | 152 713 | 150 195 | 134 929 | 218 822 | 146 429 | 31 801 |
| Ärirentaablus % | 1 | -1 | 3 | 5 | 0 | -5 | 1 | 3 | 100 |
| Tööjõukulud | 10 585 | 10 198 | 11 048 | 0 | 2 714 | 4 071 | 2 375 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 659 | 635 | 688 | 169 | 254 | 148 | |||
| Käibevara | 265 234 | 233 818 | 172 273 | 152 713 | 150 195 | 182 605 | 218 976 | 146 444 | 31 816 |
| Kohustused | 107 288 | 94 414 | 700 | 47 676 | 154 | 15 | 15 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 542 | −32 169 | 18 860 | 4 661 | 15 266 | −77 882 | 72 393 | 114 628 | 605 374 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Programmeerimine | 62101 | 2,6 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2020 | |
|---|---|
| Infotehnoloogia- ja arvutifirmade TOP | 70 |