ROSENI MAJAD OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, meelelahutus ja vabaaeg, hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused.
Ettevõtte juht on Peeter Kütt. Omanik on NG INVESTEERINGUD OÜ.
ROSENI MAJAD OÜ teenis 2025 aastal 3,53 miljoni eurose müügitulu juures 400 549 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NG INVESTEERINGUD OÜ | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KUULSAAL OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
ROSENI MAJAD OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,53 mln | 3,21 mln | 3,2 mln | 2,51 mln | 901 735 | 1,16 mln | 1,72 mln | 1,76 mln | 1,49 mln | 1,36 mln | ||
| Ärikasum | 400 549 | 465 214 | 657 296 | 418 051 | 105 509 | 46 585 | 261 691 | 424 406 | 205 444 | 273 611 | ||
| Töötajad | 47 | 40 | 35 | 40 | 29 | 21 | 23 | 23 | 22 | 20 | ||
| Varad | 3,6 mln | 3,77 mln | 3,96 mln | 3,71 mln | 3,6 mln | 3,67 mln | 3,88 mln | 4,09 mln | 4,13 mln | 3,79 mln | ||
| Kokku omakapital | 2,78 mln | 3,2 mln | 3,43 mln | 3,12 mln | 2,76 mln | 2,77 mln | 3,32 mln | 3,5 mln | 3,45 mln | 3,62 mln | ||
| Ärirentaablus % | 11 | 14 | 21 | 17 | 12 | 4 | 15 | 24 | 14 | 20 | ||
| Tööjõukulud | 1,64 mln | 1,4 mln | 1,25 mln | 974 293 | 502 209 | 487 709 | 617 449 | 517 929 | 470 444 | 389 312 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 180 | 2 181 | 2 232 | 1 517 | 1 079 | 1 446 | 1 672 | 1 403 | 1 332 | 1 212 | ||
| Käibevara | 396 325 | 519 976 | 573 123 | 229 467 | 102 046 | 99 017 | 167 738 | 467 597 | 401 882 | 540 389 | ||
| Põhivara | 3,2 mln | 3,25 mln | 3,39 mln | 3,48 mln | 3,5 mln | 3,58 mln | 3,71 mln | 3,62 mln | 3,73 mln | 3,25 mln | ||
| Kohustused | 814 913 | 567 167 | 532 377 | 589 367 | 844 426 | 907 296 | 556 328 | 594 582 | 682 102 | 172 027 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 94 329 | 388 874 | 680 785 | 360 801 | −12 357 | −195 488 | 189 731 | 424 950 | 205 314 | 225 386 | ||
| Dividendid | 400 000 | 500 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 0 | 300 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 93291 | 1,93 mln | 55 | Jah |
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 1,31 mln | 37 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 298 154 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.07.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 502 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 08.07.2026 | RIIGIKANTSELEI | 1 561 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 07.07.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 39 eurot | MAJANDAMISKULUD Turism |
| 07.07.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 433 eurot | TÖÖJÕUKULUD Turism |
| 07.07.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 1 191 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.07.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 688 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 03.07.2026 | RIIGIKANTSELEI | 1 490 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 30.06.2026 | RIIGIKANTSELEI | 3 669 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 29.06.2026 | HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 2 373 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 29.06.2026 | HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 570 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muud üldised teenused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kuulsaal.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| rosenibarcatering.ee | registreeritud | 26.09.2024 | Jah |
| rosenicatering.ee | registreeritud | 06.07.2020 | Jah |
| rosenievents.ee | registreeritud | 11.03.2025 | Jah |