HOREKSAL GRUPP OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on maastiku hooldus ja korrashoid.
Ettevõtte juht on Toomas Eintrei. Omanik on Toomas Eintrei.
HOREKSAL GRUPP OÜ teenis 2024 aastal 99 021 eurose müügitulu juures −48 270 eurot ärikahjumit.
Seisuga 13.10.2026 on ettevõttel 3 540 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Toomas Eintrei (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Toomas Eintrei | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
HOREKSAL GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvarahaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 99 021 | 165 898 | 197 512 | 173 265 | 185 827 | 171 598 | 134 360 | 69 709 | 56 509 | 11 852 |
| Ärikasum | −48 270 | −10 247 | −2 381 | −1 170 | 37 687 | 24 117 | 27 607 | 20 913 | 23 096 | 3 969 |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Varad | 79 119 | 114 405 | 165 925 | 161 910 | 158 315 | 123 109 | 106 146 | 68 767 | 45 516 | 20 912 |
| Kokku omakapital | 40 722 | 88 992 | 151 761 | 151 641 | 152 809 | 115 124 | 91 037 | 63 493 | 42 732 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | -49 | -6 | -1 | -1 | 20 | 14 | 21 | 30 | 41 | 33 |
| Tööjõukulud | 65 536 | 70 848 | 78 774 | 56 824 | 53 252 | 45 075 | 27 035 | 13 456 | 6 705 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 020 | 1 103 | 1 227 | 1 180 | 1 106 | 1 404 | 842 | 419 | 418 | |
| Käibevara | 56 423 | 70 066 | 95 622 | 91 648 | 82 388 | 77 286 | 69 177 | 48 194 | 39 139 | 20 872 |
| Põhivara | 22 696 | 44 339 | 70 303 | 70 262 | 75 927 | 45 823 | 36 969 | 20 573 | 6 377 | 6 377 |
| Kohustused | 38 397 | 25 413 | 14 164 | 10 269 | 5 506 | 7 985 | 15 109 | 5 274 | 2 784 | 1 246 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −48 270 | −10 269 | −2 380 | −1 169 | 37 685 | 24 087 | 27 544 | 20 761 | 23 066 | 3 969 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Maastiku hooldus ja korrashoid | 81301 | 99 021 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 3 540 € | 3 540 € | 0 € |
| Kokku | 3 540 € | 3 540 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | TAPA VESI OÜ | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Veevarustus |
| 14.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 3 543 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 13.08.2026 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 1 571 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 07.08.2026 | TAPA VESI OÜ | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Veevarustus |
| 05.08.2026 | RAPLA VALLAVALITSUS | 1 742 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 23.07.2026 | TAPA VESI OÜ | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Veevarustus |
| 21.07.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 5 175 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 14.07.2026 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 2 320 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 07.07.2026 | TAPA VESI OÜ | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Veevarustus |
| 03.07.2026 | RAPLA VALLAVALITSUS | 3 043 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| horeksal.ee | registreeritud | 26.02.2015 | Jah |
| majahaldus24.ee | registreeritud | 13.09.2021 | Jah |