UNIMAK GRUPP OÜ on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muude masinate ja seadmete hulgimüük.
Ettevõtte juht on Margus Keerd. Omanike hulgas on Margus Keerd, UNIMAK GRUPP OÜ.
UNIMAK GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 360 985 eurose müügitulu juures 10 843 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Keerd (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Keerd | 01.09.2023 | 32 000 € | Ainuomand | |
| UNIMAK GRUPP OÜ | 12.09.2025 | 8 000 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| UNIMAK GRUPP OÜ | 12.09.2025 | 8 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 360 985 | 332 334 | 324 488 | 356 856 | 263 257 | 309 091 | 270 508 | 525 734 | 347 827 | 267 795 | ||
| Ärikasum | 10 843 | 7 247 | 14 386 | 14 810 | 25 830 | 29 807 | −13 394 | 3 314 | −17 805 | −50 215 | ||
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | ||
| Varad | 242 051 | 253 049 | 230 371 | 259 060 | 231 884 | 203 831 | 197 710 | 188 711 | 196 599 | 170 905 | ||
| Kokku omakapital | 160 487 | 158 170 | 155 884 | 146 034 | 133 901 | 111 362 | 87 852 | 108 194 | 107 342 | 126 640 | ||
| Ärirentaablus % | 3 | 2 | 4 | 4 | 10 | 10 | -5 | 1 | -5 | -19 | ||
| Tööjõukulud | 65 931 | 64 685 | 42 212 | 44 372 | 40 481 | 41 084 | 52 831 | 75 098 | 61 496 | 63 265 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 369 | 1 343 | 876 | 921 | 840 | 853 | 1 097 | 935 | 958 | 985 | ||
| Käibevara | 242 051 | 253 049 | 230 371 | 254 309 | 231 884 | 203 350 | 197 710 | 188 711 | 195 417 | 170 905 | ||
| Põhivara | 0 | 4 751 | 0 | 481 | 0 | 1 182 | 0 | 1 190 | 2 092 | |||
| Kohustused | 81 564 | 94 879 | 74 487 | 113 026 | 97 983 | 92 469 | 109 858 | 80 517 | 89 257 | 44 265 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 317 | 2 286 | 9 850 | 12 133 | 22 539 | 23 250 | −20 342 | 852 | −19 298 | −51 459 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 46649 | 360 985 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | VIGALA HOOLDEKODU OÜ | 2 381 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 14.08.2026 | NARVA-JÕESUU HOOLDEKODU SA | 223 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 11.08.2026 | VIGALA HOOLDEKODU OÜ | 222 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 06.08.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 23 726 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 06.08.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 12 655 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 04.08.2026 | VIGALA HOOLDEKODU OÜ | 2 381 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 03.08.2026 | KIILI VARAHALDUSE SA | 1 027 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 03.08.2026 | KIILI VARAHALDUSE SA | 109 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 03.08.2026 | TALLINNA VANGLA | 476 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 23.07.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 980 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| helikaar.ee | registreeritud | 31.01.2016 | Jah |
| pesumajatarvikud.ee | registreeritud | 02.01.2018 | Jah |
| unimak.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |