FIENTA TICKETING OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, põhitegevusala on muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus.
Ettevõtte juhid on Rene Lasseron ja Liina Amon. Omanike hulgas on OKARINA OÜ, FIENTA TICKETING OÜ, Mati Malsub, Martti Lepmets, Liina Amon.
FIENTA TICKETING OÜ teenis 2024 aastal 943 076 eurose müügitulu juures 167 459 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| OKARINA OÜ | 16.08.2023 | 1 750 € | ||
| FIENTA TICKETING OÜ | 10.10.2024 | 434 € | ainuomand | |
| Mati Malsub | 27.11.2024 | 250 € | ainuomand | |
| Martti Lepmets | 10.10.2024 | 25 € | ainuomand | |
| Liina Amon | 04.10.2024 | 15 € | ainuomand | |
| Laura Välja | 27.09.2024 | 10 € | ainuomand | |
| Kätlin-Carolin Noormägi | 05.09.2024 | 10 € | ainuomand | |
| Riho Peterson | 05.12.2025 | 6 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| FIENTA TICKETING OÜ | 10.10.2024 | 434 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 943 076 | 723 948 | 405 467 | 184 578 | 121 235 | 105 183 | 48 737 | 20 077 | 2 719 | 15 137 |
| Ärikasum | 167 459 | 130 305 | 91 512 | 68 271 | 31 879 | 18 824 | 9 103 | 6 710 | −993 | 5 654 |
| Töötajad | 5 | 5 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | ||
| Varad | 2,08 mln | 1,46 mln | 868 702 | 533 133 | 210 578 | 274 852 | 149 230 | 49 947 | 9 524 | 13 396 |
| Kokku omakapital | 516 196 | 362 026 | 227 921 | 142 275 | 73 991 | 42 106 | 23 274 | 14 166 | 4 981 | 5 974 |
| Ärirentaablus % | 18 | 18 | 23 | 37 | 26 | 18 | 19 | 33 | -37 | 37 |
| Tööjõukulud | 224 068 | 180 843 | 77 132 | 48 388 | 33 608 | 9 048 | 3 444 | 0 | 106 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 791 | 2 253 | 1 601 | 1 507 | 698 | 282 | 214 | |||
| Käibevara | 1,73 mln | 1,21 mln | 715 732 | 394 836 | 122 881 | 228 604 | 119 129 | 34 947 | 9 524 | 13 396 |
| Põhivara | 341 738 | 252 456 | 152 970 | 138 297 | 87 697 | 46 248 | 30 101 | 15 000 | ||
| Kohustused | 1,56 mln | 1,1 mln | 640 781 | 390 858 | 136 587 | 232 746 | 125 956 | 35 781 | 4 543 | 7 422 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 154 171 | 134 105 | 85 645 | 68 284 | 31 885 | 18 832 | 9 108 | 6 685 | −993 | 5 400 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 79901 | 943 076 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.04.2026 | TARTU TAMME KOOL | 37 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.04.2026 | PERNOVA HARIDUSKESKUS | 182 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 06.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 289 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 06.04.2026 | TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM | 44 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 02.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 184 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 02.04.2026 | MIINA HÄRMA GÜMNAASIUM | 165 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 25.03.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 744 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 23.03.2026 | TALLINNA LINNAMUUSEUM | 234 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 17.03.2026 | EESTI KUNSTIMUUSEUM SA | 511 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 11.03.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 134 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 585 | 335 | 477 | 635 |
| Idufirmade TOP | - | 164 | 62 | 70-71 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| fienta.ee | registreeritud | 27.09.2017 | Jah |
| fineta.ee | registreeritud | 17.11.2020 | Jah |
| fnt.ee | registreeritud | 31.12.2021 | Jah |
| piletimasin.ee | registreeritud | 08.05.2014 | Jah |
| ticmate.ee | registreeritud | 12.11.2020 | Jah |