REVERSE RESOURCES OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, meedia, põhitegevusala on muu infoalane tegevus.
Ettevõtte juhid on Ann Runnel ja Nicola Jean Amelia Castle. Omanike hulgas on KIURING OÜ, Nicola Jean Amelia Castle, DOCEO OÜ, Marius Anton Golden, REVERSE RESOURCES OÜ.
REVERSE RESOURCES OÜ teenis 2025 aastal 1,62 miljoni eurose müügitulu juures 40 966 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 on ettevõttel 31 240 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KIURING OÜ | 01.09.2023 | 1 345 € | ainuomand | |
| Nicola Jean Amelia Castle | 01.09.2023 | 875 € | ainuomand | |
| DOCEO OÜ | 26.03.2025 | 160 € | ainuomand | |
| Marius Anton Golden | 08.07.2024 | 70 € | ainuomand | |
| REVERSE RESOURCES OÜ | 26.03.2025 | 60 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| REVERSE RESOURCES CONSULTING OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand | |
| REVERSE RESOURCES OÜ | 26.03.2025 | 60 € | ainuomand | |
| RECYCLED FIBRE EXCHANGE OÜ | 13.05.2026 | 100 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,62 mln | 1,17 mln | 598 193 | 539 100 | 232 631 | 151 935 | 29 261 | 7 866 | 5 655 |
| Ärikasum | 40 966 | 131 218 | 3 300 | −216 751 | −179 276 | 2 217 | |||
| Töötajad | 13 | 13 | 11 | 8 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 |
| Varad | 1,48 mln | 1,5 mln | 919 225 | 872 111 | 648 471 | 362 156 | |||
| Kokku omakapital | −252 152 | −272 753 | −407 130 | −407 521 | −163 401 | 13 717 | |||
| Ärirentaablus % | 3 | 11 | 1 | -40 | -77 | 1 | |||
| Tööjõukulud | 878 516 | 614 384 | 490 960 | 409 008 | 191 191 | 123 546 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 4 209 | 2 943 | 2 780 | 3 184 | 2 977 | 2 565 | |||
| Käibevara | 550 934 | 737 008 | 293 247 | 368 510 | 378 317 | 181 869 | |||
| Põhivara | 928 386 | 765 137 | 625 978 | 503 601 | 270 154 | 180 287 | |||
| Kohustused | 1,73 mln | 1,77 mln | 1,33 mln | 1,28 mln | 811 872 | 348 439 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 45 534 | 134 307 | 390 | −216 932 | −177 118 | 1 430 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu infoalane tegevus | 63921 | 1,59 mln | 99 | Jah |
| Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 46181 | 22 368 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Töötuskindlustusmakse | 545 € | 545 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 21 529 € | 21 529 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 8 399 € | 8 399 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 767 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 31 240 € | 30 473 € | 0 € |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 602 | 544 |