BALBIINO AS on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, toiduainetööstus, põhitegevusala on jäätise ja muu toidujää tootmine.
Ettevõtte juht on Anne Tääkre. Omanik on NG INVESTEERINGUD OÜ.
BALBIINO AS teenis 2025 aastal 43,04 miljoni eurose müügitulu juures 351 589 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NG INVESTEERINGUD OÜ | 16.08.2023 | 2,76 mln € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NG LOGISTICS OÜ | 28.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43,04 mln | 37,81 mln | 37,16 mln | 33,07 mln | 30,18 mln | 28,97 mln | 28,56 mln | 28,71 mln | 25,61 mln | 24,18 mln |
| Ärikasum | 351 589 | 1,93 mln | 3,2 mln | −11 314 | 1,66 mln | 1,83 mln | 1,21 mln | 2,24 mln | 1,48 mln | 1,53 mln |
| Töötajad | 310 | 223 | 215 | 205 | 210 | 220 | 224 | 235 | 253 | 250 |
| Varad | 21,19 mln | 18,72 mln | 14,72 mln | 13,49 mln | 13,87 mln | 14,19 mln | 14,66 mln | 14,84 mln | 14,22 mln | 14,51 mln |
| Kokku omakapital | 4,29 mln | 5,66 mln | 7,31 mln | 4,91 mln | 6,76 mln | 6,94 mln | 6,36 mln | 7,06 mln | 6,24 mln | 6,08 mln |
| Ärirentaablus % | 1 | 5 | 9 | 0 | 6 | 6 | 4 | 8 | 6 | 6 |
| Tööjõukulud | 10,31 mln | 7,53 mln | 6,75 mln | 5,79 mln | 5,6 mln | 5,57 mln | 5,3 mln | 5,39 mln | 4,8 mln | 4,74 mln |
| Keskmine kuutöötasu | 2 072 | 2 102 | 1 955 | 1 758 | 1 662 | 1 578 | 1 475 | 1 427 | 1 181 | 1 181 |
| Käibevara | 7,09 mln | 7,76 mln | 7,2 mln | 5,96 mln | 6,03 mln | 5,95 mln | 6,15 mln | 6,27 mln | 5,78 mln | 6,03 mln |
| Põhivara | 14,1 mln | 10,96 mln | 7,51 mln | 7,53 mln | 7,83 mln | 8,24 mln | 8,5 mln | 8,57 mln | 8,44 mln | 8,48 mln |
| Kohustused | 16,9 mln | 13,06 mln | 7,41 mln | 8,58 mln | 7,1 mln | 7,26 mln | 8,29 mln | 7,78 mln | 7,97 mln | 8,43 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | −89 808 | 1,62 mln | 2,98 mln | −93 109 | 1,6 mln | 1,75 mln | 1,15 mln | 2,19 mln | 1,41 mln | 1,46 mln |
| Dividendid | 1 mln | 2,7 mln | 500 000 | 1,5 mln | 1,5 mln | 1 mln | 1,5 mln | 1,1 mln | 1 mln |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Jäätise ja muu toidujää tootmine | 10521 | 19,25 mln | 66 | Jah |
| Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 46391 | 9,87 mln | 34 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | TARTU LASTEAED KELLUKE | 115 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 25.09.2026 | TARTU HOOLDEKODU | 209 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 24.09.2026 | HAAPSALU HOOLEKANDEKESKUS | 861 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 23.09.2026 | TARTU LASTEAED KELLUKE | 134 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.09.2026 | HAAPSALU LINNAVALITSUS | 1 021 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 21.09.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 179 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 18.09.2026 | HAAPSALU HOOLEKANDEKESKUS | 351 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 17.09.2026 | TARTU LASTEAED KELLUKE | 53 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.09.2026 | TARTU LASTEAED KELLUKE | 128 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.09.2026 | HAAPSALU HOOLEKANDEKESKUS | 337 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toiduainetööstuse TOP | 120 | 72 | 9 | 83-84 | 31 | 13 | 28 | 6 | 32 | 8 | - | - | - | - | - | 72 | - | - | - | - | - | 46 | - | 9 | 17 | 18 | 4 |
| Tööstuste koond TOP | - | 433 | 60 | - | - | - | - | 45 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ekspordi TOP | - | 219 | 728-727 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | 560 | 160 | - | - | 291 | 367 | 99 | 289 | 148 | 214 | 226 | 293 | 379 | 429 | 484 | 381 | 433 | 493 | 399 | 446 | 395 | 300 | 172 | 141 | 195 | 33 |
| Toidutootjate TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hulgikaubanduse TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 129 | 109 | 151 | - | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| balbiino.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| harmavili.ee | registreeritud | 09.02.2022 | Jah |
| härmavili.ee | registreeritud | 09.02.2022 | Jah |
| jäätis.ee | registreeritud | 13.06.2011 | Jah |
| jäätised.ee | registreeritud | 22.06.2011 | Jah |
| jätsiabi.ee | registreeritud | 22.06.2011 | Jah |
| jätsijaam.ee | registreeritud | 22.06.2011 | Jah |