Väino Hallikmägi (vanus 73) ettevõtja CV Radaris. PJK HALDUS OÜ on suurim ettevõte, milles Väino Hallikmägi tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega TEEHOIU PARTNERID OÜ, CULE KUNSTLILLED OÜ, TILDRE ARENDUSE OÜ, VÄINO HALLIKMÄGI FIE, MAFA ES OÜ, PÄRNU SPORDIKOOL MTÜ, VIA GRUPP OÜ, PÄRNU PÄIKESEPARK 3 OÜ, PÄRNU PÄIKESEPARK 2 OÜ ja PÄRNU PÄIKESEPARK 1 OÜ jt. Tema peamised äripartnerid on Raiko Lehtsalu, Kati Rahnel ja Rauno Leibak. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| TEEHOIU PARTNERID OÜ | 23.07.2007 | 243 271 € (2024) | |
| CULE KUNSTLILLED OÜ | 29.12.1997 | ||
| TILDRE ARENDUSE OÜ | 31.10.2007 | 0 € (2024) | |
| VÄINO HALLIKMÄGI FIE | 04.06.2008 | ||
| PJK HALDUS OÜ | 09.10.2017 | 1,15 mln € (2025) | |
| MAFA ES OÜ | 06.02.1998 | 379 220 € (2024) | |
| PÄRNU SPORDIKOOL MTÜ | 04.10.2021 | ||
| VIA GRUPP OÜ | 10.10.2018 | 42 230 € (2024) | |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 3 OÜ | 27.02.2024 | 125 715 € (2024) | |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 2 OÜ | 27.02.2024 | 134 756 € (2024) | |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 1 OÜ | 27.02.2024 | 131 270 € (2024) | |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 4 OÜ | 27.02.2024 | 136 802 € (2024) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| TEEHOIU PARTNERID OÜ | 40 000 € | 243 271 € (2024) | |
| CULE KUNSTLILLED OÜ | 40 000 € | ||
| VIA GRUPP OÜ | 25 560 € | 42 230 € (2024) | |
| MAFA ES OÜ | 50 000 € | 379 220 € (2024) |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| TEEHOIU PARTNERID OÜ | - | 243 271 € (2024) |
| TILDRE ARENDUSE OÜ | - | 0 € (2024) |
| PJK HALDUS OÜ | - | 1,15 mln € (2025) |
| MAFA ES OÜ | - | 379 220 € (2024) |
| PÄRNU SPORDIKOOL MTÜ | - | |
| VIA GRUPP OÜ | - | 42 230 € (2024) |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 3 OÜ | - | 125 715 € (2024) |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 2 OÜ | - | 134 756 € (2024) |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 1 OÜ | - | 131 270 € (2024) |
| PÄRNU PÄIKESEPARK 4 OÜ | - | 136 802 € (2024) |