Rein Ruusalu (vanus 58) ettevõtja CV Radaris. KONTROLLIKODA OÜ on suurim ettevõte, milles Rein Ruusalu tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega FAMAR-DESI GRUPP AS, AUTOESINDUS OÜ, OLICODE AS, AL MARE MAJAD OÜ, VALDMÄE TÖÖSTUSPARK OÜ, LAAGRI VARA AS, ALWARK OÜ, HUPPA OÜ, EKOY ELEKTROONIKA OÜ ja NEURONCODE AS jt. Tema peamine äripartner on Õnne Laiakask. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| FAMAR-DESI GRUPP AS | 03.03.2020 | 5,83 mln € (2024) | |
| AUTOESINDUS OÜ | 01.01.2017 | 4,77 mln € (2024) | |
| OLICODE AS | 01.01.2017 | ||
| AL MARE MAJAD OÜ | 29.09.2009 | 1,74 mln € (2024) | |
| VALDMÄE TÖÖSTUSPARK OÜ | 21.07.2022 | 748 160 € (2024) | |
| LAAGRI VARA AS | 21.07.2022 | 749 830 € (2024) | |
| ALWARK OÜ | 15.04.2019 | 10,45 mln € (2024) | |
| HUPPA OÜ | 09.11.2021 | 4,47 mln € (2024) | |
| EKOY ELEKTROONIKA OÜ | 19.03.2017 | 2,34 mln € (2025) | |
| NEURONCODE AS | 26.09.2017 | ||
| ANK TECHNOLOGY OÜ | 27.06.2017 | 2,76 mln € (2024) | |
| REACH-U AS | 05.12.2001 | 3,43 mln € (2024) | |
| METALLISTI MAJAD AS | 11.04.2007 | 2,42 mln € (2025) | |
| NUMERI OÜ | 30.12.2015 | 3,19 mln € (2025) | |
| EC AUTOHOLDING OÜ | 07.10.2009 | ||
| ENKOOR OÜ | 01.03.2012 | 164 279 € (2017) | |
| FABIAN OÜ | 29.05.2009 | 9 677 € (2025) | |
| FLORISTON GRUPP OÜ | 23.05.2011 | 956 233 € (2025) | |
| HALTRON GRUPP OÜ | 01.06.2002 | 0 € (2024) | |
| ITALINOX BALTIC OÜ | 13.01.2003 | 12,98 mln € (2024) | |
| NURMIKO HULGI OÜ | 09.04.2021 | 4,86 mln € (2024) | |
| RE TEGEVUS OÜ | 07.11.2013 | 45 000 € (2024) | |
| SMUULI KVP OÜ | 09.06.2011 | 1,43 mln € (2024) | |
| TORNIMÄE HOTELL OÜ | 19.03.2010 | 2,75 mln € (2024) | |
| VIRONET OÜ | 07.06.2011 | 13 178 € (2024) | |
| PRAVI INVESTEERINGUD OÜ | 01.01.2021 | 233 325 € (2024) | |
| R68 OÜ | 10.01.2012 | 79 049 € (2024) | |
| RD DIRECT ESTONIA OÜ | 06.05.2021 | 2 640 € (2024) | |
| TALLINNA GRAAFIKATRIENNAAL SA | 19.02.2022 | 8 598 € (2020) | |
| TK-TEAM BALTIC AS | 18.10.2010 | 2,62 mln € (2025) | |
| TULIKA GRUPP OÜ | 09.02.1999 | 0 € (2024) | |
| WESTGATE TRANSPORT OÜ | 23.03.2010 | 90 498 € (2024) | |
| VILVO AUTO OÜ | 30.05.2017 | 1,7 mln € (2024) | |
| ÖM BYGG OÜ | 31.05.2012 | 3,68 mln € (2014) | |
| M&A AS | 30.06.2011 | 10,76 mln € (2024) | |
| MÕIGU EHITUSKOONDIS AS | 26.05.2010 | 3,89 mln € (2024) | |
| NURMIKO AS | 18.05.2021 | 526 929 € (2024) | |
| PIRITA LAEVAD AS | 13.11.2015 | 569 888 € (2018) | |
| PROFLINE AS | 23.03.2009 | 2,03 mln € (2024) | |
| WERMSTOCK AS | 09.04.2014 | 4,37 mln € (2025) | |
| VESPALO AS | 27.04.2011 | 411 839 € (2025) | |
| VILJANDI AKEN JA UKS AS | 27.12.2021 | 103,11 mln € (2024) | |
| VIRUMAA METSATÖÖSTUS AS | 25.05.2017 | 11,41 mln € (2024) | |
| ALIKONTE OÜ | 26.01.2009 | ||
| AML KINNISVARA AS | 24.04.2012 | 905 € (2020) | |
| DESINTEGRAATOR AS | 18.03.2020 | 2,17 mln € (2025) | |
| AS GEMHILL OÜ | 13.05.2011 | 809 € (2017) | |
| KC KINNISVARA AS | 27.05.2004 | 21 000 € (2014) | |
| TOLARAM INVESTMENTS AS | 06.04.2017 | 748 000 € (2024) | |
| BELLSTAR PROPERTIES OÜ | 11.12.2014 | 623 814 € (2024) | |
| BRAND SELLERS OÜ | 24.11.2008 | 0 € (2024) | |
| CORE PROPERTIES OÜ | 27.06.2022 | 3,37 mln € (2025) | |
| EKE REAL OÜ | 20.03.2018 | 4 703 € (2024) | |
| HARJU KEK AS | 26.04.2022 | 7,31 mln € (2024) | |
| KEK TRADING INTERNATIONAL AS | 15.05.2015 | 11,24 mln € (2024) | |
| BALTIC TOURS AS | 28.05.2012 | 10,28 mln € (2024) | |
| ESTONIAN HOLIDAYS AS | 01.01.2000 | 573 051 € (2024) | |
| H11 OÜ | 13.07.2022 | 161 184 € (2024) | |
| JUNG INVEST OÜ | 02.09.2021 | 85 258 € (2024) | |
| KABIN INVEST OÜ | 12.03.2010 | ||
| KESSE KUNINGRIIK OÜ | 10.06.2010 | 3 113 € (2025) | |
| MAARDU KATLAMAJA AS | 04.06.2007 | 0 € (2016) | |
| NOBELA PROPERTIES OÜ | 11.12.2014 | 3,22 mln € (2024) | |
| 3DHANSA OÜ | 21.02.2014 | 0 € (2024) | |
| ALPHAGIS OÜ | 05.04.2006 | 2,32 mln € (2024) | |
| AQUAMYK OÜ | 02.03.2014 | 0 € (2024) | |
| BESTORKATE TARTU OÜ | 25.06.2009 | 583 808 € (2024) | |
| OVO OÜ | 02.01.2006 | 57 480 € (2024) | |
| PANDIVERE VESI OÜ | 11.04.2014 | 562 067 € (2024) | |
| RAFIMI OÜ | 07.06.2010 | 799 160 € (2025) | |
| SESOMA OÜ | 13.05.2011 | 1,55 mln € (2024) | |
| THALES OÜ | 13.07.2010 | 20 149 € (2024) | |
| MOLCODE AS | 03.05.2017 | 11 126 € (2016) | |
| AVON EESTI OÜ | 10.02.2010 | 1,44 mln € (2025) | |
| KEK KINNISVARA OÜ | 21.07.2022 | 0 € (2018) | |
| KONTROLLIKODA OÜ | 03.09.2018 | 998 658 € (2024) | |
| FLOBERG CAPITAL OÜ | 28.08.2012 | 118 455 € (2017) | |
| EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ | 28.01.2003 | 125 866 € (2024) | |
| LOOPEALSE ELAMU OÜ | 17.04.2018 | 3,92 mln € (2024) | |
| HARMALEN AS | 20.04.2011 | ||
| NARVA-JÕESUU SANATOORIUM AS | 07.06.2002 | 2,45 mln € (2025) | |
| UUS ENERGIA OÜ | 10.09.2008 | 54 991 € (2024) | |
| CULLIGAN ESTONIA OÜ | 25.07.2008 | 2,16 mln € (2024) | |
| SIO INVESTMENTS AS | 17.06.2015 | 15 063 € (2024) | |
| VALLIKRAAVI KINNISVARA AS | 26.06.2017 | 18,5 mln € (2024) | |
| YEINTERNATIONAL AS | 23.04.2007 | 5,36 mln € (2025) | |
| KATOEN NATIE EESTI AS | 25.06.2012 | 9,8 mln € (2024) | |
| STAR TRANS OÜ | 18.06.2010 | 340 650 € (2025) | |
| KOLTS INVEST OÜ | 17.06.2014 | 5 368 € (2025) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| R68 OÜ | 2 500 € | 79 049 € (2024) | |
| KONTROLLIKODA OÜ | 23 004 € | 998 658 € (2024) |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| R68 OÜ | Otsene osalus | 79 049 € (2024) |
| KONTROLLIKODA OÜ | - | 998 658 € (2024) |