Luciano Orsero (vanus 86) ettevõtja CV Radaris. Ta on seotud ettevõtetega SAANDRA 2013 OÜ, MUSTAMÄE TEE INVEST OÜ, MARTENSI HOLDING OÜ, PÄRNU MNT HOLDING OÜ, LELLE 22 HOLDING OÜ, IN HOLDING 2020 OÜ, VASARA MAJA OÜ ja OFFICE BUILDING HOLDING OÜ. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| SAANDRA 2013 OÜ | 03.09.2018 | ||
| MUSTAMÄE TEE INVEST OÜ | 03.09.2018 | 782 926 € (2025) | |
| MARTENSI HOLDING OÜ | 14.04.2021 | 464 846 € (2024) | |
| PÄRNU MNT HOLDING OÜ | 03.09.2018 | 1,15 mln € (2024) | |
| LELLE 22 HOLDING OÜ | 03.09.2018 | 1,8 mln € (2024) | |
| IN HOLDING 2020 OÜ | 30.03.2021 | 268 941 € (2024) | |
| VASARA MAJA OÜ | 03.09.2018 | 387 798 € (2024) | |
| OFFICE BUILDING HOLDING OÜ | 04.04.2022 | 248 102 € (2024) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| SAANDRA 2013 OÜ | 2 600 € |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| SAANDRA 2013 OÜ | - | |
| MUSTAMÄE TEE INVEST OÜ | - | 782 926 € (2025) |
| MARTENSI HOLDING OÜ | - | 464 846 € (2024) |
| PÄRNU MNT HOLDING OÜ | - | 1,15 mln € (2024) |
| LELLE 22 HOLDING OÜ | - | 1,8 mln € (2024) |
| IN HOLDING 2020 OÜ | - | 268 941 € (2024) |
| VASARA MAJA OÜ | - | 387 798 € (2024) |
| OFFICE BUILDING HOLDING OÜ | - | 248 102 € (2024) |
| 2025 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Äripäeva Rikaste TOP | 365-363 | 311 | 280 |