Kristel Voltenberg (vanus 57) ettevõtja CV Radaris. CHAMPCHAMBER OÜ on suurim ettevõte, milles Kristel Voltenberg tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega MULLIGALERII HUVIKLUBI MTÜ, MULLIGALERII VABATEATER MTÜ, SÜDAMEGA PÄRNU MTÜ, MULLIGALERII MTÜ, PÄRNU JA PÄRNUMAA NAISETTEVÕTJATE TOETUSEKS SA, PÄRNU SÕPRADE ÜLEILMNE ÜHENDUS MTÜ, SUVEPEALINNA ŠAMPANJAKLUBI MTÜ, PÄRNU VEINIKLUBI MTÜ, PÄRNU LINNAVALITSUS ja MULLFEST MTÜ jt. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| MULLIGALERII HUVIKLUBI MTÜ | 04.01.2024 | ||
| CHAMPCHAMBER OÜ | 25.07.2018 | 270 652 € (2024) | |
| MULLIGALERII VABATEATER MTÜ | 17.04.2025 | ||
| SÜDAMEGA PÄRNU MTÜ | 17.04.2025 | ||
| MULLIGALERII MTÜ | 08.08.2017 | 15 371 € (2019) | |
| PÄRNU JA PÄRNUMAA NAISETTEVÕTJATE TOETUSEKS SA | 19.03.2025 | ||
| PÄRNU SÕPRADE ÜLEILMNE ÜHENDUS MTÜ | 27.08.2025 | ||
| SUVEPEALINNA ŠAMPANJAKLUBI MTÜ | 29.08.2023 | ||
| PÄRNU VEINIKLUBI MTÜ | 08.11.2018 | 7 176 € (2020) | |
| PÄRNU LINNAVALITSUS | 10.12.2025 | ||
| MULLFEST MTÜ | 14.04.2019 | 7 431 € (2020) | |
| PAIKRE OÜ | 15.12.2025 | 4,98 mln € (2024) | |
| PÄRNU VESI AS | 20.01.2026 | 8,68 mln € (2024) | |
| ESTONIA SPA HOTELS AS | 11.12.2025 | 10,89 mln € (2024) | |
| TÕSTAMAA HOOLDEKODU SA | 10.12.2025 | ||
| SUFE OÜ | 18.12.2025 | 221 487 € (2024) | |
| PÄRNU HAIGLA SA | 11.12.2025 | 28,63 mln € (2013) | |
| TÕSTAMAA MÕIS SA | 07.01.2026 | 45 926 € (2019) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| CHAMPCHAMBER OÜ | 2 500 € | 270 652 € (2024) |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| MULLIGALERII HUVIKLUBI MTÜ | - | |
| CHAMPCHAMBER OÜ | - | 270 652 € (2024) |
| MULLIGALERII VABATEATER MTÜ | - | |
| SÜDAMEGA PÄRNU MTÜ | - | |
| MULLIGALERII MTÜ | - | 15 371 € (2019) |
| PÄRNU SÕPRADE ÜLEILMNE ÜHENDUS MTÜ | - | |
| SUVEPEALINNA ŠAMPANJAKLUBI MTÜ | - | |
| PÄRNU VEINIKLUBI MTÜ | - | 7 176 € (2020) |
| MULLFEST MTÜ | - | 7 431 € (2020) |
| PAIKRE OÜ | - | 4,98 mln € (2024) |
| PÄRNU VESI AS | - | 8,68 mln € (2024) |
| ESTONIA SPA HOTELS AS | - | 10,89 mln € (2024) |
| TÕSTAMAA HOOLDEKODU SA | - | |
| SUFE OÜ | - | 221 487 € (2024) |
| PÄRNU HAIGLA SA | - | 28,63 mln € (2013) |
| TÕSTAMAA MÕIS SA | - | 45 926 € (2019) |