Ragnar Luts (vanus 50) ettevõtja CV Radaris. Ta on seotud ettevõtetega KALEVITE KANTS MTÜ, LAHHENTAGGE OÜ, FW INVESTORS OÜ, PÜHASTE PRUULIKODA OÜ, ÕLLENAUT OÜ, MATSIMOKA OÜ, VAAT OÜ ja VEINIMÄE OÜ. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| KALEVITE KANTS MTÜ | 19.03.2014 | 120 € (2015) | |
| LAHHENTAGGE OÜ | 16.08.2023 | 20 072 € (2024) | |
| FW INVESTORS OÜ | 04.12.2020 | 13 323 € (2022) | |
| PÜHASTE PRUULIKODA OÜ | 23.04.2020 | 1,17 mln € (2024) | |
| ÕLLENAUT OÜ | 22.12.2020 | 755 542 € (2024) | |
| MATSIMOKA OÜ | 16.08.2023 | 4,05 mln € (2025) | |
| VAAT OÜ | 13.01.2021 | 129 572 € (2024) | |
| VEINIMÄE OÜ | 02.09.2023 | 65 683 € (2024) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| VEINIMÄE OÜ | 1 € | 65 683 € (2024) | |
| LAHHENTAGGE OÜ | 1 € | 20 072 € (2024) | |
| VAAT OÜ | 5 € | 129 572 € (2024) | |
| FW INVESTORS OÜ | 1 € | 13 323 € (2022) | |
| ÕLLENAUT OÜ | 13 € | 755 542 € (2024) | |
| MATSIMOKA OÜ | 7 € | 4,05 mln € (2025) | |
| PÜHASTE PRUULIKODA OÜ | 0 | 1 € | 1,17 mln € (2024) |
| Ettevõte | Kontrolli teostamise viis | Müügitulu |
|---|---|---|
| KALEVITE KANTS MTÜ | - | 120 € (2015) |