BETLE GRUPP OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus.
Ettevõtte juht on Gunnar Tärn. Omanik on Gunnar Tärn.
BETLE GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 143 389 eurose müügitulu juures 27 238 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Gunnar Tärn (71) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Gunnar Tärn | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 143 389 | 126 035 | 69 480 | 132 480 | 139 708 | 189 027 | 217 954 | 265 184 | 210 212 | 123 468 |
| Ärikasum | 27 238 | 52 229 | −38 905 | −3 008 | 74 649 | −4 844 | 36 379 | 29 520 | 22 347 | 4 430 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 215 438 | 196 199 | 187 618 | 202 682 | 228 425 | 241 955 | 266 296 | 261 079 | 149 035 | 135 624 |
| Kokku omakapital | 215 165 | 187 921 | 180 120 | 175 200 | 179 317 | 156 660 | 179 440 | 144 160 | 88 925 | 67 352 |
| Ärirentaablus % | 19 | 41 | -56 | -2 | 53 | -3 | 17 | 11 | 11 | 4 |
| Tööjõukulud | 11 842 | 5 759 | 9 831 | 18 205 | 34 873 | 47 885 | 37 937 | 50 849 | 40 465 | 30 180 |
| Keskmine kuutöötasu | 738 | 359 | 612 | 1 134 | 2 172 | 2 982 | 2 363 | 1 056 | 840 | 627 |
| Käibevara | 51 452 | 26 036 | 21 112 | 24 349 | 23 536 | 14 746 | 22 618 | 12 852 | 13 577 | 15 217 |
| Põhivara | 163 986 | 170 163 | 166 506 | 178 333 | 204 889 | 227 209 | 243 678 | 248 227 | 135 458 | 120 407 |
| Kohustused | 273 | 8 278 | 7 498 | 27 482 | 49 108 | 85 295 | 86 856 | 116 919 | 60 110 | 68 272 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 243 | 52 231 | −39 510 | −4 117 | 73 158 | −5 772 | 35 280 | 28 235 | 21 573 | 3 945 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 01251 | 143 389 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 206 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.04.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 24 049 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 07.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 223 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 597 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 968 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 449 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.12.2024 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 10.07.2024 | TALLINNA KESKLINNA VALITSUS | 168 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 14.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 852 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 546 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2020 | 2019 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 367 | 755-756 |