ANORA ESTONIA AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, toiduainetööstus, põhitegevusala on kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine.
Ettevõtte juhid on Kai Rukki, Marju Škepast, Inna Mäelt, Urmas Piilberg, Imre Avalo ja Ardo Uudmäe. Omanik on CITIBANK (LONDON) / OP CUSTODY LTD CL AC-ESTONIA NP.
ANORA ESTONIA AS teenis 2025 aastal 35,28 miljoni eurose müügitulu juures 326 689 eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| CITIBANK (LONDON) / OP CUSTODY LTD CL AC-ESTONIA NP | 28.06.2019 | 499 264 € | Ainuomand |
ANORA ESTONIA AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Joogitööstus, Joogitootjad, Toidu- ja esmatarbekaupade müük, Jae- ja hulgimüük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35,28 mln | 36,46 mln | 38,73 mln | 35,11 mln | 26,34 mln | 22,55 mln | 23,98 mln | 23,78 mln | 25,04 mln | 38,65 mln | ||
| Ärikasum | 326 689 | 753 640 | 1,19 mln | 708 430 | 398 491 | 504 213 | 670 793 | −77 822 | −36 288 | 1,69 mln | ||
| Töötajad | 64 | 64 | 67 | 62 | 59 | 56 | 59 | 59 | 66 | 80 | ||
| Varad | 16,09 mln | 14,11 mln | 16,45 mln | 14,65 mln | 13,69 mln | 15,67 mln | 15,16 mln | 14,22 mln | 15,41 mln | 22,9 mln | ||
| Kokku omakapital | 7,86 mln | 7,48 mln | 10,57 mln | 9,24 mln | 8,52 mln | 12,12 mln | 11,62 mln | 10,95 mln | 11,02 mln | 14,18 mln | ||
| Ärirentaablus % | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 3,18 mln | 2,95 mln | 2,95 mln | 2,54 mln | 2,38 mln | 2,07 mln | 1,98 mln | 2,02 mln | 2,06 mln | 2,03 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 3 091 | 2 873 | 2 738 | 2 549 | 2 517 | 2 300 | 2 086 | 2 131 | 1 947 | 1 584 | ||
| Käibevara | 13,88 mln | 11,98 mln | 14,39 mln | 12,63 mln | 11,55 mln | 13,39 mln | 12,93 mln | 11,87 mln | 10,34 mln | 16,38 mln | ||
| Põhivara | 2,21 mln | 2,13 mln | 2,06 mln | 2,02 mln | 2,14 mln | 2,28 mln | 2,23 mln | 2,35 mln | 5,07 mln | 6,52 mln | ||
| Kohustused | 8,23 mln | 6,63 mln | 5,89 mln | 5,41 mln | 5,17 mln | 3,55 mln | 3,54 mln | 3,28 mln | 4,38 mln | 8,71 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 370 205 | 919 552 | 1,33 mln | 720 059 | 398 491 | 504 213 | 670 793 | −77 822 | −36 153 | 1,7 mln | ||
| Dividendid | 0 | 3,27 mln | 0 | 3,2 mln | 0 | 2,5 mln | 0 | 0 | 790 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine | 11011 | 18,06 mln | 51 | Jah |
| Alkohoolsete jookide hulgimüük | 46341 | 17,22 mln | 49 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 173 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 09.06.2026 | RANNARAHVA MUUSEUM SA | 1 107 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 02.04.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 538 eurot | KÄIBEVARA Kolmanda taseme haridus |
| 20.02.2026 | RAHVUSOOPER ESTONIA | 367 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 16.02.2026 | RAHVUSOOPER ESTONIA | 249 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 28.11.2025 | RAHVUSOOPER ESTONIA | 269 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 20.10.2025 | RAHVUSOOPER ESTONIA | 324 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 25.06.2025 | RAHVUSOOPER ESTONIA | 1 991 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 02.04.2025 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 20.02.2025 | RAHVUSOOPER ESTONIA | 1 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hulgikaubanduse TOP | 101 | 67 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 138 | 98 | - | - | - | - | - | - |
| Harjumaa TOP | - | 85 | 40 | 61 | 74 | 84 | 59 | 107 | 109 | 16 | 72 | 19 | 34 | 66 | 56 | 111 | 30 | 77 | 26 | 119 | 55 | 42 | - | 84 | 63 | - | - |
| Tööstuste koond TOP | - | 450 | 107 | - | - | - | - | 554 | - | - | 520 | 62 | 105 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ekspordi TOP | - | 547 | 848 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | 600 | 296 | 449 | - | - | 324 | 495 | 499 | 81 | 376 | 118 | 177 | 294 | 216 | 432 | 174 | 351 | 282 | - | 364 | 46 | - | 437 | 389 | 242 | - |
| Joogitootjate TOP | - | - | 3 | 1-3 | 12 | 9 | 9 | 32 | 28 | 3 | 12 | 3 | 3 | 5 | 6 | 15 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | - | - | 1164-1167 | - | - | 581-579 | 629-623 | - | 595 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1839 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Naisjuhtidega ettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 51 | 20 | - | - | - | - | - |
| Toiduainetööstuse TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | 15 | 82 | 47 | 57 | 19 | 57 |