KÜLMVEOD OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on kaubavedu maanteel.
Ettevõtte juht on Einar Sildveer. Omanik on Einar Sildveer.
KÜLMVEOD OÜ teenis 2025 aastal 1,19 miljoni eurose müügitulu juures 19 415 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 on ettevõttel 53 577 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Einar Sildveer (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Einar Sildveer | 02.09.2023 | 40 000 € | Ainuomand |
KÜLMVEOD OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Logistika, Kaubavedu maanteel konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,19 mln | 1,26 mln | 1,41 mln | 1,49 mln | 1,38 mln | 1,48 mln | 1,35 mln | 934 610 | 827 776 | 1,03 mln |
| Ärikasum | 19 415 | 22 692 | 59 759 | −34 109 | −69 092 | −76 003 | 79 169 | −123 126 | 40 239 | 10 814 |
| Töötajad | 27 | 27 | 27 | 25 | 20 | 20 | 20 | 20 | 17 | 18 |
| Varad | 669 949 | 686 115 | 688 760 | 668 769 | 741 775 | 787 484 | 692 288 | 683 227 | 587 058 | 467 479 |
| Kokku omakapital | 150 722 | 140 471 | 143 882 | 104 046 | 148 050 | 254 892 | 334 091 | 259 147 | 365 086 | 323 297 |
| Ärirentaablus % | 2 | 2 | 4 | -2 | -5 | -5 | 6 | -13 | 5 | 1 |
| Tööjõukulud | 1 mln | 939 828 | 867 018 | 844 796 | 815 411 | 684 521 | 579 930 | 466 301 | 431 541 | 431 227 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 318 | 2 168 | 2 000 | 2 105 | 2 539 | 2 132 | 1 806 | 1 452 | 1 581 | 1 492 |
| Käibevara | 177 918 | 154 219 | 141 300 | 154 062 | 155 090 | 156 861 | 192 410 | 198 919 | 290 110 | 276 071 |
| Põhivara | 492 031 | 531 896 | 547 460 | 514 707 | 586 685 | 630 623 | 499 878 | 484 308 | 296 948 | 191 408 |
| Kohustused | 519 227 | 545 644 | 544 878 | 564 723 | 593 725 | 532 592 | 358 197 | 424 080 | 221 972 | 144 182 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 767 | 1 941 | 41 803 | −43 898 | −106 842 | −79 199 | 74 943 | −93 124 | 41 789 | 13 525 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 1,26 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 5 900 € | 5 900 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 19 423 € | 19 423 € | 0 € |
| Määramata | 854 € | 854 € | 0 € |
| Käibemaks | 27 400 € | 27 400 € | 0 € |
| Kokku | 53 577 € | 53 577 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.09.2025 | EESTI KONTSERT SA | 806 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 17.05.2024 | EESTI KONTSERT SA | 366 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 28.02.2024 | EESTI KONTSERT SA | 427 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 26.10.2023 | EESTI KONTSERT SA | 888 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 28.07.2023 | EESTI KONTSERT SA | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 15.12.2022 | EESTI KONTSERT SA | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 28.10.2022 | EESTI KONTSERT SA | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 17.08.2022 | EESTI KONTSERT SA | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 11.04.2022 | EESTI KONTSERT SA | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 21.02.2022 | EESTI KONTSERT SA | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |