PASIMARE OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Ragnar Paas. Omanike hulgas on Imre Paas, Ragnar Paas, Aigar Paas.
PASIMARE OÜ teenis 2025 aastal 334 040 eurose müügitulu juures −26 312 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Imre Paas | 01.09.2023 | 16 000 € | ainuomand | |
| Ragnar Paas | 01.09.2023 | 12 000 € | ainuomand | |
| Aigar Paas | 01.09.2023 | 12 000 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 334 040 | 333 780 | 171 445 | 261 569 | 275 035 | 153 876 | 117 224 | 133 872 | 134 029 | 116 359 |
| Ärikasum | −26 312 | 26 550 | 9 731 | 7 087 | 4 113 | −4 050 | −18 165 | −4 428 | 13 286 | 2 489 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Varad | 78 839 | 104 082 | 67 464 | 54 443 | 74 986 | 84 613 | 77 031 | 93 488 | 87 227 | 52 383 |
| Kokku omakapital | 23 954 | 51 094 | 24 541 | 14 809 | 7 908 | 4 056 | 7 436 | 25 322 | 30 485 | 17 629 |
| Ärirentaablus % | -8 | 8 | 6 | 3 | 1 | -3 | -15 | -3 | 10 | 2 |
| Tööjõukulud | 30 142 | 30 338 | 25 595 | 25 781 | 22 721 | 18 093 | 20 231 | 20 231 | 22 668 | 21 857 |
| Keskmine kuutöötasu | 939 | 945 | 797 | 803 | 708 | 563 | 630 | 630 | 471 | 454 |
| Käibevara | 18 074 | 67 597 | 28 543 | 13 074 | 56 881 | 55 614 | 35 261 | 36 511 | 13 690 | 10 010 |
| Põhivara | 60 765 | 36 485 | 38 921 | 41 369 | 18 105 | 28 999 | 41 770 | 56 977 | 73 537 | 42 373 |
| Kohustused | 54 885 | 52 988 | 42 923 | 39 634 | 67 078 | 80 557 | 69 595 | 68 166 | 56 742 | 34 754 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −27 140 | 26 553 | 9 732 | 6 901 | 3 852 | −3 381 | −17 886 | −5 163 | 12 856 | 2 127 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 333 780 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.07.2024 | RÕUGE VALLA TURISM SA | 6 126 eurot | MAJANDAMISKULUD Turism |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| pasimare.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |