ECOCARE OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus.
Ettevõtte juht on Rait Keerles. Omanik on Rait Keerles.
ECOCARE OÜ teenis 2025 aastal 1,07 miljoni eurose müügitulu juures 191 859 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rait Keerles (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rait Keerles | 29.01.2015 | 2 500 € |
ECOCARE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvarahaldus, Kinnisvara korrashoid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,07 mln | 709 549 | 715 929 | 745 021 | 630 194 | 483 141 | 517 595 | 548 283 | 563 630 | 250 253 |
| Ärikasum | 191 859 | 130 694 | 108 443 | 62 416 | 174 128 | 116 481 | 76 383 | 69 749 | 92 103 | 41 923 |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Varad | 483 131 | 415 131 | 401 164 | 421 000 | 450 126 | 326 468 | 254 372 | 184 330 | 196 321 | 67 268 |
| Kokku omakapital | 382 518 | 313 145 | 291 384 | 252 503 | 342 044 | 278 783 | 208 068 | 160 054 | 121 698 | 46 651 |
| Ärirentaablus % | 18 | 18 | 15 | 8 | 28 | 24 | 15 | 13 | 16 | 17 |
| Tööjõukulud | 138 742 | 115 570 | 110 951 | 100 605 | 71 962 | 49 024 | 26 277 | 28 693 | 19 529 | 9 056 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 160 | 1 799 | 1 728 | 1 566 | 1 494 | 1 018 | 818 | 894 | 1 216 | 564 |
| Käibevara | 408 657 | 388 969 | 350 568 | 366 336 | 415 851 | 264 669 | 176 153 | 161 225 | 167 352 | 66 242 |
| Põhivara | 74 474 | 26 162 | 50 596 | 54 664 | 34 275 | 61 799 | 78 219 | 23 105 | 28 969 | 1 026 |
| Kohustused | 100 613 | 101 986 | 109 780 | 168 497 | 108 082 | 47 685 | 46 304 | 24 276 | 74 623 | 20 617 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 191 876 | 130 717 | 108 465 | 62 433 | 174 109 | 116 341 | 76 200 | 69 520 | 91 872 | 41 923 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 81221 | 1,07 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 136 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 02.04.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 418 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 31.03.2026 | KAITSELIIT | 282 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 31.03.2026 | KAITSELIIT | 68 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 31.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 165 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 31.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 165 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 23.03.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 136 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 23.03.2026 | TALLINNA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 149 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 17.03.2026 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 188 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 16.03.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 357 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 2025 | 2020 | |
|---|---|---|
| Järvamaa TOP | 64 | - |
| Gaselli TOP | - | 1005 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| i-team.ee | registreeritud | 23.11.2016 | Jah |
| icecobotics.ee | registreeritud | 11.01.2022 | Jah |
| imop.ee | registreeritud | 06.01.2016 | Jah |