OTEPÄÄ OSKAR OÜ on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris toiduainetööstus, põhitegevusala on liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine.
Ettevõtte juht on Kristjan Saar. Omanik on Kristjan Saar.
OTEPÄÄ OSKAR OÜ teenis 2025 aastal 3 192 eurose müügitulu juures −2 358 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kristjan Saar (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kristjan Saar | 01.09.2023 | 20 132 € | Ainuomand |
OTEPÄÄ OSKAR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Lihatööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 192 | 8 457 | 53 298 | 234 404 | 192 832 | 301 919 | 276 047 | 333 371 | 362 668 | 844 404 | |
| Ärikasum | −2 358 | −8 094 | −17 599 | 135 | 525 | −15 903 | 596 | 21 666 | −19 419 | 1 388 | |
| Töötajad | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 9 | |
| Varad | 71 185 | 71 411 | 75 040 | 112 064 | 101 912 | 118 187 | 148 370 | 159 725 | 165 742 | 207 106 | |
| Kokku omakapital | 22 999 | 25 356 | 33 451 | 51 050 | 50 916 | 26 508 | 42 411 | 41 815 | 20 149 | 39 659 | |
| Ärirentaablus % | -74 | -96 | -33 | 0 | 0 | -5 | 0 | 6 | -5 | 1 | |
| Tööjõukulud | 2 332 | 3 880 | 6 422 | 19 267 | 18 953 | 8 670 | 8 240 | 7 493 | 45 850 | 83 825 | |
| Keskmine kuutöötasu | 242 | 400 | 1 200 | 1 180 | 540 | 513 | 467 | 571 | 518 | ||
| Käibevara | 2 007 | 2 233 | 3 125 | 37 414 | 22 973 | 30 287 | 46 364 | 41 097 | 29 078 | 52 267 | |
| Põhivara | 69 178 | 69 178 | 71 915 | 74 650 | 78 939 | 87 900 | 102 006 | 118 628 | 136 664 | 154 839 | |
| Kohustused | 48 186 | 46 055 | 41 589 | 61 014 | 50 996 | 91 679 | 105 959 | 117 910 | 145 593 | 167 447 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 358 | −8 094 | −17 599 | 135 | 525 | −15 903 | 596 | 21 666 | −19 510 | 159 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 10111 | 8 457 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valgamaa TOP | 63 | 62 | 61 | 65 | 71 | 62 | 40 | - | 24 | 74 | 42 | 41 | 54 |
| Tööstuste koond TOP | 792 | - | 507 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Toiduainetööstuse TOP | 96 | 86 | 81 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Põllumajandustootjate TOP | - | - | - | - | - | - | - | 152 | 42 | 102 | - | - | - |
| Majutusettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 34 | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| sealiha.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |