LÕUNA-EESTI KLIINIK OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Aira Tokko. Omanike hulgas on Indrek Truija, Jüri Kesküla, Siivi Kesküla.
LÕUNA-EESTI KLIINIK OÜ teenis 2025 aastal 3,85 miljoni eurose müügitulu juures 492 738 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Truija | 01.09.2023 | 2 000 € | ainuomand | |
| Jüri Kesküla | 01.09.2023 | 500 € | Ühisomand | |
| Siivi Kesküla | 01.09.2023 | 500 € | Ühisomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ROSENI HAMBAKLIINIK OÜ | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
LÕUNA-EESTI KLIINIK OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,85 mln | 3,71 mln | 3,04 mln | 2,73 mln | 2,44 mln | 2,11 mln | 2,16 mln | 1,87 mln | 1,6 mln | 1,29 mln |
| Ärikasum | 492 738 | 572 527 | 382 389 | 350 821 | 274 643 | 212 035 | 198 404 | 108 070 | 49 732 | 40 151 |
| Töötajad | 37 | 37 | 37 | 37 | 37 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 |
| Varad | 1,1 mln | 1,09 mln | 850 060 | 812 811 | 812 487 | 815 838 | 721 170 | 672 200 | 703 077 | 601 526 |
| Kokku omakapital | 739 985 | 712 849 | 505 472 | 485 464 | 449 117 | 427 665 | 357 728 | 270 648 | 284 320 | 295 539 |
| Ärirentaablus % | 13 | 15 | 13 | 13 | 11 | 10 | 9 | 6 | 3 | 3 |
| Tööjõukulud | 2,36 mln | 2,2 mln | 1,8 mln | 1,56 mln | 1,41 mln | 1,31 mln | 1,27 mln | 1,11 mln | 986 591 | 792 090 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 974 | 3 701 | 3 024 | 2 623 | 2 373 | 2 334 | 2 264 | 1 978 | 1 756 | 1 410 |
| Käibevara | 919 593 | 820 999 | 435 200 | 411 221 | 411 793 | 402 520 | 364 720 | 556 600 | 563 432 | 485 575 |
| Põhivara | 182 824 | 272 330 | 414 860 | 401 590 | 400 694 | 413 318 | 356 450 | 115 600 | 139 645 | 115 951 |
| Kohustused | 362 432 | 380 480 | 344 588 | 327 347 | 363 370 | 388 173 | 363 442 | 401 552 | 418 757 | 305 987 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 490 341 | 573 099 | 381 845 | 349 668 | 271 486 | 204 682 | 190 420 | 97 447 | 38 781 | 33 318 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 3,85 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | TERVISEKASSA | 47 864 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.02.2026 | TERVISEKASSA | 60 782 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.02.2026 | KAITSEVÄGI | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 13.02.2026 | TERVISEKASSA | 22 197 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 06.02.2026 | TERVISEKASSA | 27 306 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 26 581 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.01.2026 | TERVISEKASSA | 31 545 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 29 569 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 21 096 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 453 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hambaravi TOP | 2 | 10 | - | - | - | - | - | - | - |
| Võrumaa TOP | 3 | 12 | 32 | 23 | 32 | 14 | 33 | 45 | 53-54 |
| Parimate palgamaksjate TOP | 424 | - | - | - | - | - | - | 965-954 | - |