ROKE TEENUSED OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, veondus ja laondus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus.
Ettevõtte juht on Ronald Jürgenson. Omanik on Ronald Jürgenson.
ROKE TEENUSED OÜ teenis 2025 aastal 2,02 miljoni eurose müügitulu juures 367 727 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ronald Jürgenson (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ronald Jürgenson | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
ROKE TEENUSED OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,02 mln | 1,32 mln | 1,03 mln | 766 599 | 892 396 | 558 785 | 284 702 | 235 213 | 199 917 | 105 234 |
| Ärikasum | 367 727 | 154 156 | 55 024 | −92 903 | 97 951 | 229 811 | 7 976 | 38 356 | 43 817 | 28 376 |
| Töötajad | 11 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 |
| Varad | 1,32 mln | 903 300 | 638 232 | 515 792 | 508 693 | 463 912 | 291 768 | 182 659 | 100 512 | 48 933 |
| Kokku omakapital | 861 978 | 508 565 | 363 981 | 313 255 | 407 488 | 348 694 | 120 265 | 114 665 | 78 980 | 37 007 |
| Ärirentaablus % | 18 | 12 | 5 | -12 | 11 | 41 | 3 | 16 | 22 | 27 |
| Tööjõukulud | 326 840 | 244 675 | 155 431 | 173 192 | 175 591 | 69 302 | 66 860 | 40 373 | 21 648 | 14 815 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 851 | 1 905 | 1 210 | 1 348 | 1 367 | 719 | 833 | 503 | 337 | 308 |
| Käibevara | 364 072 | 142 028 | 115 044 | 133 792 | 182 100 | 210 497 | 78 712 | 35 654 | 20 240 | 19 438 |
| Põhivara | 951 589 | 761 272 | 523 188 | 382 000 | 326 593 | 253 415 | 213 056 | 147 005 | 80 272 | 29 495 |
| Kohustused | 453 683 | 394 735 | 274 251 | 202 537 | 101 205 | 115 218 | 171 503 | 67 994 | 21 532 | 11 926 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 353 413 | 144 584 | 50 726 | −94 231 | 96 293 | 228 429 | 5 600 | 35 685 | 41 973 | 27 941 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 42211 | 1,94 mln | 96 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 78 174 | 4 | Ei |
| Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33121 | 7 837 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 80 678 eurot | PÕHIVARA Heitveekäitlus |
| 27.08.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 5 555 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 21.08.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 46 092 eurot | PÕHIVARA Heitveekäitlus |
| 13.08.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 225 335 eurot | PÕHIVARA Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 28.07.2026 | VÕRU LINNAVALITSUS | 64 307 eurot | PÕHIVARA Heitveekäitlus |
| 23.07.2026 | KANEPI VALLAVALITSUS | 357 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 10.07.2026 | VÕRU LINNAVALITSUS | 19 722 eurot | PÕHIVARA Heitveekäitlus |
| 12.06.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 79 360 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 29.05.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 20 770 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 30.01.2026 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 984 eurot | MAJANDAMISKULUD Päästeteenused |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Taristuehitajate TOP | 22 | 59 | 105 | - | - |
| Põlvamaa TOP | - | 19 | 38 | 103 | 42 |
| Gaselli TOP | - | - | - | 64 | 190 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| roketeenused.ee | registreeritud | 09.06.2025 | Jah |