KILIKIA OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, toiduainetööstus, põhitegevusala on leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine.
Ettevõtte juhid on Ara Matinjan ja Azat Matinjan. Omanike hulgas on Ara Matinjan, Azat Matinjan, Giannis Kyziridis.
KILIKIA OÜ teenis 2025 aastal 335 325 eurose müügitulu juures −26 723 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ara Matinjan (43) | |
| Azat Matinjan (74) | |
| Giannis Kyziridis (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ara Matinjan | 02.11.2026 | 852 € | Ainuomand | |
| Azat Matinjan | 02.11.2026 | 852 € | Ainuomand | |
| Giannis Kyziridis | 02.11.2026 | 852 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 335 325 | 371 757 | 336 121 | 396 800 | 238 329 | 238 912 | 269 728 | 269 951 | 312 371 | 261 521 |
| Ärikasum | −26 723 | −10 318 | −12 664 | 23 862 | −23 372 | 4 917 | 3 873 | 4 531 | 15 684 | −27 315 |
| Töötajad | 12 | 10 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 11 | 10 |
| Varad | 78 375 | 102 586 | 93 520 | 123 166 | 102 410 | 105 722 | 101 169 | 98 697 | 99 644 | 102 230 |
| Kokku omakapital | 13 184 | 39 907 | 49 969 | 62 889 | 39 027 | 62 399 | 57 482 | 53 609 | 49 127 | 33 745 |
| Ärirentaablus % | -8 | -3 | -4 | 6 | -10 | 2 | 1 | 2 | 5 | -10 |
| Tööjõukulud | 153 017 | 121 803 | 97 780 | 73 210 | 61 927 | 54 741 | 64 520 | 60 052 | 63 890 | 82 046 |
| Keskmine kuutöötasu | 794 | 759 | 870 | 651 | 551 | 487 | 502 | 416 | 362 | 511 |
| Käibevara | 51 754 | 74 999 | 67 952 | 95 849 | 79 233 | 52 702 | 87 424 | 77 042 | 77 407 | 60 555 |
| Põhivara | 26 621 | 27 587 | 25 568 | 27 317 | 23 177 | 53 020 | 13 745 | 21 655 | 22 237 | 41 675 |
| Kohustused | 65 191 | 62 679 | 43 551 | 60 277 | 63 383 | 43 323 | 43 687 | 45 088 | 50 517 | 68 485 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −26 723 | −10 318 | −12 664 | 23 862 | −23 372 | 4 917 | 3 873 | 4 482 | 15 382 | −27 994 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 10711 | 331 926 | 99 | Jah |
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 3 399 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.04.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 305 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.10.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 450 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.09.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 450 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.08.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 450 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.07.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 450 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.06.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 308 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.05.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 391 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2026 | 2025 | 2015 | |
|---|---|---|---|
| Toiduainetööstuse TOP | 202 | 183 | - |
| Gaselli TOP | - | - | 535 |