NORDECON AS on asutatud 1988. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juhid on Tarmo Pohlak, Maret Tambek ja Deniss Berman. Omanike hulgas on NORDIC CONTRACTORS AS, LUKSUSJAHT AS.
NORDECON AS teenis 2025 aastal 208,28 miljoni eurose müügitulu juures −393 000 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NORDIC CONTRACTORS AS | 03.06.2026 | 7,43 mln € | Ainuomand | |
| LUKSUSJAHT AS | 28.02.2024 | 1,92 mln € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| E-TRADING OÜ | 02.09.2023 | 25 896 € | Ainuomand | |
| KALDA KODU OÜ | 07.04.2026 | 6 403 € | Ainuomand | |
| KAURITS OÜ | 02.09.2023 | 100 € | Ainuomand | |
| EMBACH EHITUS OÜ | 01.09.2023 | 15 300 € | Ainuomand | |
| BAUWISE OÜ | 28.09.2023 | 98 € | Ainuomand | |
| LINNAEHITUS OÜ | 02.09.2023 | 2 562 € | Ainuomand | |
| EESTI EHITUS OÜ | 02.09.2023 | 2 562 € | Ainuomand | |
| ASPI OÜ | 02.09.2023 | 2 562 € | Ainuomand | |
| EE RESSURSID OÜ | 24.03.2025 | 6 515 € | Ainuomand | |
| ESTON EHITUS OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand | |
| TARISTON AS | 16.08.2023 | 503 450 € | Ainuomand | |
| EUROCON OÜ | 13.12.2023 | 2 658 € | Ainuomand | |
| SWENCN OÜ | 01.09.2023 | 2 501 € | Ainuomand |
NORDECON AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus, Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 208,28 mln | 223,93 mln | 278,38 mln | 322,86 mln | 288,53 mln | 296,08 mln | 234,07 mln | 223,5 mln | 231,39 mln | 183,33 mln |
| Ärikasum | −393 000 | 8,06 mln | 556 000 | 2,31 mln | −4,34 mln | 3,58 mln | 4,27 mln | 4,03 mln | 1,1 mln | 4,21 mln |
| Töötajad | 431 | 435 | 558 | 658 | 685 | 708 | 687 | 687 | 735 | 684 |
| Varad | 126,7 mln | 113,75 mln | 120,53 mln | 137,33 mln | 135,07 mln | 135,08 mln | 117,65 mln | 104,14 mln | 111,98 mln | 98,62 mln |
| Kokku omakapital | 22,96 mln | 26,6 mln | 22,54 mln | 27,26 mln | 28,13 mln | 37,24 mln | 32,77 mln | 33,71 mln | 34,49 mln | 38,05 mln |
| Ärirentaablus % | 0 | 4 | 0 | 1 | -2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| Tööjõukulud | 18,01 mln | 27,15 mln | 27,15 mln | 27,25 mln | 25,05 mln | 27,13 mln | 25,32 mln | 22,96 mln | 22,87 mln | 20,4 mln |
| Keskmine kuutöötasu | 2 602 | 3 887 | 3 030 | 2 579 | 2 278 | 2 387 | 2 296 | 2 082 | 1 938 | 1 858 |
| Käibevara | 82 mln | 69,28 mln | 76,57 mln | 87,5 mln | 87,71 mln | 87,74 mln | 67,55 mln | 61,13 mln | 68,98 mln | 55,48 mln |
| Põhivara | 44,7 mln | 44,47 mln | 43,49 mln | 49,83 mln | 47,37 mln | 47,34 mln | 50,1 mln | 43,01 mln | 43 mln | 43,15 mln |
| Kohustused | 103,74 mln | 87,15 mln | 97,99 mln | 110,07 mln | 106,95 mln | 97,84 mln | 84,88 mln | 70,43 mln | 77,49 mln | 60,58 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3,36 mln | 5,73 mln | 2,65 mln | −1,18 mln | −4,7 mln | 4,63 mln | 4,91 mln | 4,39 mln | 2,92 mln | 4,19 mln |
| Dividendid | 0 | 1,35 mln | 1,49 mln | 0 | 5 mln | 472 000 | 2,36 mln | 2,63 mln | 4,5 mln | 1,07 mln |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 92,91 mln | 88 | Jah |
| Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 42991 | 7,12 mln | 7 | Ei |
| Maanteede ja kiirteede ehitus | 42111 | 4,03 mln | 4 | Ei |
| Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 71121 | 2,02 mln | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | TALLINNA LINNAVARAAMET | 711 048 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 30.08.2026 | STRANTUM OÜ | 1,12 mln eurot | PÕHIVARA Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 14.08.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 1,29 mln eurot | PÕHIVARA Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 06.08.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 501 281 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 30.07.2026 | TALLINNA LINNAVARAAMET | 410 466 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 29.07.2026 | STRANTUM OÜ | 1,1 mln eurot | PÕHIVARA Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 28.07.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 209 259 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 21.07.2026 | TRANSPORDIAMET | 1 780 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 14.07.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 1,52 mln eurot | PÕHIVARA Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 09.07.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 371 706 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 212 | 319 | - | - | 256 | 197 | 195 | 332 | 117 | 216 | 310 | 60 | 159 | 279 | 474 | 430 | 128 | 7 | 12 | 52 | 7 | 80 | 173 |
| Ehitusfirmade TOP | 24 | 28 | 64 | 40 | 4 | 37 | 17 | 8 | 31 | 43 | 52 | 24 | 41 | 58 | 101 | 85 | 33 | 9 | 5 | 13 | 1 | 17 | 43 |
| Parimate palgamaksjate TOP | 344 | 638 | 773 | - | - | - | 637-634 | 655-647 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ekspordi TOP | - | 872 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| aspi.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| eestiehitus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| eston.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| kaurits.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| linnaehitus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| nordecon.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| seileri.ee | registreeritud | 28.07.2020 | Jah |
| tammelinn.ee | registreeritud | 05.03.2014 | Jah |
| tariston.ee | registreeritud | 06.10.2016 | Jah |