VILJATARE OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Villem Rehkalt. Omanik on Villem Rehkalt.
VILJATARE OÜ teenis 2025 aastal 230 426 eurose müügitulu juures 3 017 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Villem Rehkalt (24) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Villem Rehkalt | 09.06.2025 | 2 556 € | Ainuomand |
VILJATARE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 230 426 | 141 643 | 166 223 | 356 873 | 604 853 | 680 061 | 526 626 | 434 062 | 564 958 | 439 013 | ||
| Ärikasum | 3 017 | 11 498 | 33 162 | 1,87 mln | 322 004 | 249 148 | 39 224 | 15 566 | 57 113 | 67 914 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 7 | 7 | 6 | 8 | 9 | ||
| Varad | 284 347 | 143 993 | 92 349 | 214 202 | 1,3 mln | 1,21 mln | 819 913 | 755 910 | 790 796 | 836 600 | ||
| Kokku omakapital | 86 266 | 83 249 | 71 747 | 38 137 | 915 090 | 621 025 | 400 870 | 382 626 | 390 578 | 358 163 | ||
| Ärirentaablus % | 1 | 8 | 20 | 525 | 53 | 37 | 7 | 4 | 10 | 15 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 82 697 | 174 444 | 188 587 | 168 656 | 160 064 | 179 029 | 147 284 | 154 518 | 131 094 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 717 | 1 552 | 1 678 | 1 501 | 1 662 | 1 394 | 1 019 | 1 069 | 907 | |||
| Käibevara | 220 347 | 79 769 | 27 739 | 204 052 | 607 730 | 418 510 | 290 927 | 339 355 | 342 511 | 296 745 | ||
| Põhivara | 64 000 | 64 224 | 64 610 | 10 150 | 687 928 | 788 351 | 528 986 | 416 555 | 448 285 | 539 855 | ||
| Kohustused | 198 081 | 60 744 | 20 602 | 176 065 | 380 568 | 585 836 | 419 043 | 373 284 | 400 218 | 478 437 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 017 | 11 502 | 33 610 | 1,87 mln | 311 914 | 234 603 | 29 203 | 4 552 | 44 656 | 54 252 | ||
| Dividendid | 11 500 | 10 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 230 426 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 11 943 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 33 052 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 38 798 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 100 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 049 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 50 764 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 231 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 11 117 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 12.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 32 314 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 57 221 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2022 | 2021 | 2020 | 2016 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Läänemaa TOP | 38 | 10 | 46 | 29 | 15 | 37 | 16 | 52 | 36 |
| Gaselli TOP | 388 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Põllumajandustootjate TOP | - | - | - | - | 79 | 81 | 40 | - | - |