DTK HAMBARAVI OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Diana Tull, Kaja Randviir ja Triin Kauts. Omanike hulgas on Diana Tull, Kaja Randviir, Triin Kauts.
DTK HAMBARAVI OÜ teenis 2025 aastal 313 026 eurose müügitulu juures 4 215 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Diana Tull (49) | |
| Kaja Randviir (58) | |
| Triin Kauts (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Diana Tull | 02.09.2023 | 938 € | Ainuomand | |
| Kaja Randviir | 02.09.2023 | 931 € | Ainuomand | |
| Triin Kauts | 02.09.2023 | 931 € | Ainuomand |
DTK HAMBARAVI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 313 026 | 273 439 | 255 580 | 227 768 | 209 319 | 215 939 | 203 920 | 181 160 | 166 931 | 157 432 |
| Ärikasum | 4 215 | −16 079 | 6 195 | −4 745 | 680 | −503 | 5 467 | 1 204 | 6 623 | −3 708 |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 |
| Varad | 49 780 | 49 090 | 51 827 | 40 809 | 42 257 | 43 894 | 44 724 | 39 994 | 36 126 | 28 596 |
| Kokku omakapital | 25 394 | 21 178 | 37 257 | 31 062 | 36 369 | 35 688 | 36 191 | 30 723 | 29 523 | 22 899 |
| Ärirentaablus % | 1 | -6 | 2 | -2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -2 |
| Tööjõukulud | 209 418 | 191 680 | 156 205 | 141 454 | 132 221 | 135 601 | 126 095 | 114 117 | 94 001 | 93 811 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 261 | 2 985 | 2 432 | 2 203 | 2 059 | 2 111 | 1 963 | 1 777 | 1 464 | 2 921 |
| Käibevara | 34 603 | 30 174 | 30 120 | 14 374 | 14 045 | 15 847 | 22 376 | 21 004 | 25 748 | 14 370 |
| Põhivara | 15 177 | 18 916 | 21 707 | 26 435 | 28 212 | 28 047 | 22 348 | 18 990 | 10 378 | 14 226 |
| Kohustused | 24 386 | 27 912 | 14 570 | 9 747 | 5 888 | 8 206 | 8 533 | 9 271 | 6 603 | 5 697 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 216 | −16 079 | 6 195 | −5 307 | 680 | −503 | 5 468 | 1 205 | 6 624 | −3 707 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 313 026 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 573 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 2 684 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 18.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 071 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 013 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 04.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 727 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.08.2026 | TERVISEKASSA | 1 716 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 31.07.2026 | TERVISEKASSA | 652 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.07.2026 | TERVISEKASSA | 6 655 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 24.07.2026 | TERVISEKASSA | 1 507 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.07.2026 | TERVISEKASSA | 1 193 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |