SUPELUSE HOTELL OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on hotellid ja muu sarnane majutus.
Ettevõtte juht on Margus Kangur. Omanik on MUDARAVILA INVESTEERINGUD OÜ.
SUPELUSE HOTELL OÜ teenis 2025 aastal 5,51 miljoni eurose müügitulu juures 99 761 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Kangur (63) | |
| Martin Kangur (33) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MUDARAVILA INVESTEERINGUD OÜ | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
SUPELUSE HOTELL OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Majutus, Hotellid, Majutusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5,51 mln | 5,5 mln | 5,68 mln | 5,36 mln | 3,8 mln | 3,67 mln | 4,56 mln | 4,18 mln | 3,99 mln | 3,87 mln |
| Ärikasum | 99 761 | 13 305 | 143 264 | 196 937 | 101 511 | −39 808 | 89 688 | 73 634 | 71 871 | 111 916 |
| Töötajad | 84 | 84 | 80 | 80 | 76 | 85 | 98 | 98 | 96 | 96 |
| Varad | 1,39 mln | 1,34 mln | 1,42 mln | 1,33 mln | 1,11 mln | 885 713 | 1,27 mln | 1,35 mln | 1,36 mln | 1,5 mln |
| Kokku omakapital | 710 633 | 606 109 | 589 392 | 446 219 | 249 875 | 149 520 | 197 070 | 120 159 | 63 182 | 11 931 |
| Ärirentaablus % | 2 | 0 | 3 | 4 | 3 | -1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Tööjõukulud | 1,97 mln | 2,06 mln | 1,98 mln | 1,74 mln | 1,49 mln | 1,49 mln | 1,65 mln | 1,51 mln | 1,48 mln | 1,43 mln |
| Keskmine kuutöötasu | 1 464 | 1 528 | 1 543 | 1 354 | 1 223 | 1 093 | 1 050 | 957 | 958 | 927 |
| Käibevara | 1,04 mln | 992 982 | 1,15 mln | 1,1 mln | 900 611 | 625 133 | 962 532 | 926 005 | 815 159 | 798 812 |
| Põhivara | 345 090 | 344 057 | 273 185 | 223 892 | 211 957 | 260 580 | 308 594 | 423 151 | 542 131 | 699 744 |
| Kohustused | 679 091 | 730 930 | 831 359 | 881 106 | 862 693 | 736 193 | 1,07 mln | 1,23 mln | 1,29 mln | 1,49 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 104 524 | 16 717 | 143 173 | 196 344 | 100 355 | −47 550 | 76 911 | 56 977 | 51 251 | 87 277 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hotellid ja muu sarnane majutus | 5510 | 2,39 mln | 43 | Jah |
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 2,04 mln | 37 | Ei |
| Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 96231 | 963 773 | 17 | Ei |
| Muu mujal liigitamata teenindus | 9699 | 117 287 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | ENDLA TEATER SA | 140 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 17.08.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 109 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 08.07.2026 | JÕULUMÄE TERVISESPORDIKESKUS SA | 310 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 06.07.2026 | EESTI KONTSERT SA | 620 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 06.07.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 3 200 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 03.07.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 19 950 eurot | MUUD TOETUSED Muud üldised valitsussektori teenused |
| 02.07.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 573 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 18.06.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 405 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 18.06.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 18.06.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 95 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majutusettevõtete TOP | 69 | 28 | 37 | 23 | 17 | 38 | 50 | 51 |
| Pärnumaa TOP | 153 | 93 | 92 | 102 | 97 | 67 | 90 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| hedonspa.ee | registreeritud | 26.09.2013 | Jah |
| mudaravila.ee | registreeritud | 12.08.2013 | Jah |
| restoranraimond.ee | registreeritud | 07.05.2014 | Jah |