SAURON GRUPP OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on metsavarumine.
Ettevõtte juht on Leili Reisalu. Omanik on Leili Reisalu.
SAURON GRUPP OÜ teenis 2024 aastal 138 173 eurose müügitulu juures 7 381 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Leili Reisalu (76) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Leili Reisalu | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
SAURON GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Metsatööstus, Metsavarumine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 138 173 | 250 620 | 289 740 | 148 002 | 680 851 | 981 654 | 613 751 | 534 186 | 290 117 | 242 288 |
| Ärikasum | 7 381 | 6 591 | 23 623 | 7 619 | −31 700 | 12 732 | 2 974 | 54 661 | −12 665 | −883 |
| Töötajad | 1 | 3 | 3 | 3 | 14 | 14 | 10 | 10 | 6 | 6 |
| Varad | 185 200 | 410 959 | 521 061 | 353 809 | 355 018 | 444 926 | 266 177 | 222 504 | 121 551 | 113 645 |
| Kokku omakapital | 138 183 | 131 670 | 129 768 | 108 900 | 102 101 | 134 847 | 122 512 | 119 875 | 65 401 | 78 211 |
| Ärirentaablus % | 5 | 3 | 8 | 5 | -5 | 1 | 0 | 10 | -4 | 0 |
| Tööjõukulud | 2 428 | 46 281 | 46 116 | 44 794 | 348 826 | 399 888 | 265 635 | 214 563 | 132 108 | 115 704 |
| Keskmine kuutöötasu | 151 | 961 | 957 | 930 | 1 552 | 1 779 | 1 654 | 1 336 | 1 371 | 1 201 |
| Käibevara | 37 805 | 47 339 | 141 760 | 144 997 | 122 224 | 219 042 | 139 056 | 149 864 | 56 471 | 30 928 |
| Põhivara | 147 395 | 363 620 | 379 301 | 208 812 | 232 794 | 225 884 | 127 121 | 72 640 | 65 080 | 82 717 |
| Kohustused | 47 017 | 279 289 | 391 293 | 244 909 | 252 917 | 310 079 | 143 665 | 102 629 | 56 150 | 35 434 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6 513 | 1 902 | 20 868 | 6 799 | −32 746 | 12 335 | 2 637 | 54 474 | −12 810 | −1 186 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsavarumine | 02201 | 138 173 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.03.2026 | TALLINNA LOOMAAED | 15 691 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 20.02.2026 | TALLINNA LOOMAAED | 18 443 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 20.01.2026 | TALLINNA LOOMAAED | 17 329 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 20.11.2025 | MAA- JA RUUMIAMET | 8 494 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 20.11.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 18 256 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 20.10.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 33 694 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 22.09.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 36 816 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 22.08.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 35 471 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 22.07.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 25 596 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 20.06.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 11 530 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |