MERLECONS JA KO OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris haridus ja teadus, põhitegevusala on muu mujal liigitamata õpe.
Ettevõtte juhid on Tarmo Salumaa ja Merle Talvik. Omanike hulgas on Tarmo Salumaa, MERLECONS OÜ.
MERLECONS JA KO OÜ teenis 2025 aastal 33 933 eurose müügitulu juures −2 197 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tarmo Salumaa (66) | |
| Merle Talvik (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tarmo Salumaa | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| MERLECONS OÜ | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 933 | 41 968 | 47 611 | 55 752 | 60 752 | 90 122 | 86 164 | 99 371 | 90 106 | 100 951 | ||
| Ärikasum | −2 197 | 2 766 | 5 342 | −2 811 | −17 411 | 16 098 | 2 593 | 11 645 | 2 433 | 6 770 | ||
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | ||
| Varad | 12 545 | 14 742 | 13 290 | 7 454 | 16 901 | 36 961 | 14 810 | 24 555 | 12 685 | 21 853 | ||
| Kokku omakapital | 12 545 | 14 742 | 11 976 | 6 634 | 9 445 | 26 856 | 10 758 | 18 275 | 6 755 | 10 697 | ||
| Ärirentaablus % | -6 | 7 | 11 | -5 | -29 | 18 | 3 | 12 | 3 | 7 | ||
| Tööjõukulud | 17 054 | 19 749 | 15 855 | 23 923 | 29 436 | 24 812 | 40 782 | 32 594 | 32 594 | 32 540 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 531 | 615 | 494 | 745 | 917 | 773 | 847 | 677 | 677 | 676 | ||
| Käibevara | 12 545 | 14 742 | 13 290 | 7 454 | 16 901 | 36 961 | 14 810 | 24 555 | 12 685 | 21 853 | ||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 614 | 9 782 | ||||||
| Kohustused | 0 | 0 | 1 314 | 820 | 7 456 | 10 105 | 4 052 | 6 280 | 5 930 | 11 156 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 197 | 2 766 | 5 342 | −2 811 | −17 411 | 16 098 | 2 593 | 11 645 | 2 433 | 6 770 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu mujal liigitamata õpe | 85599 | 33 933 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.06.2026 | TALLINNA PAE GÜMNAASIUM | 390 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 22.06.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 312 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.06.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 117 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 02.06.2026 | VILJANDI LINNAVALITSUS | 230 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 01.06.2026 | TALLINNA JÄRVEOTSA GÜMNAASIUM | 230 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 29.05.2026 | MÄRJAMAA VALLAVALITSUS | 230 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 27.05.2026 | KIILI VALLAVALITSUS | 460 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 26.05.2026 | KUUSALU VALLAVALITSUS | 117 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 22.05.2026 | VALGA VALLAVALITSUS | 117 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.05.2026 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 230 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koolitusfirmade TOP | 61 | 63 | 65 | 87 | 40 | 50 | 1 | 40 | 10 | 16 | 29 | 11 | 22 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 349 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| merlecons.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |