COMPOSITE PLUS OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tööstus, tootmine, kinnisvara, põhitegevusala on plasttoodete töötlemine ja viimistlemine.
Ettevõtte juhid on Tanel Šmalko, Andres Rand ja Andi Tamm. Omanike hulgas on Andres Rand, Andi Tamm, DEJURE OÜ.
COMPOSITE PLUS OÜ teenis 2025 aastal 2,52 miljoni eurose müügitulu juures 755 721 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andres Rand | 02.09.2023 | 900 € | ainuomand | |
| Andi Tamm | 02.09.2023 | 900 € | ainuomand | |
| DEJURE OÜ | 02.09.2023 | 900 € | ainuomand |
COMPOSITE PLUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus, Masina- ja metallitööstus2 konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,52 mln | 2,12 mln | 2,52 mln | 2,26 mln | 2,41 mln | 1,33 mln | 1,65 mln | 1,7 mln | 1,68 mln | 1,6 mln | |||
| Ärikasum | 755 721 | 383 202 | 976 987 | 351 759 | 1,09 mln | 433 128 | 505 042 | 563 994 | 504 547 | 682 543 | |||
| Töötajad | 21 | 19 | 15 | 15 | 13 | 12 | 13 | 15 | 15 | 11 | |||
| Varad | 2,56 mln | 2,63 mln | 3,03 mln | 2,52 mln | 3,16 mln | 2,39 mln | 2,46 mln | 2,15 mln | 1,71 mln | 1,52 mln | |||
| Kokku omakapital | 2,34 mln | 2,27 mln | 2,83 mln | 2,23 mln | 2,85 mln | 2,05 mln | 1,89 mln | 1,65 mln | 1,23 mln | 934 729 | |||
| Ärirentaablus % | 30 | 18 | 39 | 16 | 45 | 32 | 31 | 33 | 30 | 43 | |||
| Tööjõukulud | 688 430 | 588 628 | 505 912 | 410 513 | 285 084 | 217 992 | 271 629 | 323 731 | 289 602 | 171 855 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 2 042 | 1 930 | 2 101 | 1 705 | 1 366 | 1 131 | 1 301 | 1 344 | 1 202 | 973 | |||
| Käibevara | 598 414 | 597 971 | 1,38 mln | 780 227 | 1,49 mln | 799 619 | 810 715 | 636 729 | 634 547 | 475 190 | |||
| Põhivara | 1,96 mln | 2,04 mln | 1,65 mln | 1,74 mln | 1,67 mln | 1,59 mln | 1,65 mln | 1,51 mln | 1,08 mln | 1,05 mln | |||
| Kohustused | 225 450 | 361 662 | 196 631 | 292 271 | 310 423 | 336 803 | 573 635 | 502 716 | 484 606 | 589 502 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 756 367 | 399 306 | 976 584 | 347 338 | 1,08 mln | 425 536 | 496 686 | 553 656 | 492 838 | 673 723 | |||
| Dividendid | 67 500 | 37 975 | 37 975 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Plasttoodete töötlemine ja viimistlemine | 22251 | 2,52 mln | 100 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 2 159 | 0 | Ei |
| Elektrienergia jaotus | 35141 | 457 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 05.08.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 59 991 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 07.11.2022 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 8 880 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 11.04.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 600 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 648 | 80 | - | - | - | - | - | - | - |
| Saaremaa TOP | 95 | 4 | 69 | 1 | 33 | 25 | 19 | 22 | 3 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 975-977 | 244 | 438 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| compositeplus.ee | registreeritud | 24.01.2011 | Jah |
| oeseltubs.ee | registreeritud | 20.04.2014 | Jah |