EUROCASH1 OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse.
Ettevõtte juhid on Igoris Semionovas ja Alar Reinvelt. Omanik on CHS INVESTMENT GROUP UAB.
EUROCASH1 OÜ teenis 2025 aastal 1,22 miljoni eurose müügitulu juures −22 296 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Alar Reinvelt (59) | |
| Igoris Semionovas (48) | |
| Alvydas Sadeckas | |
| Tomas Liubertas |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| CHS INVESTMENT GROUP UAB | 08.01.2026 | 10 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,22 mln | 1,22 mln | 1,19 mln | 1,33 mln | 1,44 mln | 1,57 mln | 1,74 mln | 1,82 mln | 2,39 mln | 2,65 mln |
| Ärikasum | −22 296 | −13 757 | −73 933 | −21 224 | 14 963 | −38 034 | 1 543 | −47 838 | −46 323 | 4 004 |
| Töötajad | 64 | 70 | 69 | 93 | 106 | 129 | 130 | 148 | 189 | 226 |
| Varad | 239 761 | 314 665 | 301 735 | 334 079 | 354 532 | 414 309 | 470 513 | 461 969 | 568 318 | 614 974 |
| Kokku omakapital | 71 559 | 86 311 | 90 054 | 152 116 | 162 794 | 140 924 | 171 608 | 162 570 | 205 497 | 244 560 |
| Ärirentaablus % | -2 | -1 | -6 | -2 | 1 | -2 | 0 | -3 | -2 | 0 |
| Tööjõukulud | 1,12 mln | 1,12 mln | 1,13 mln | 1,2 mln | 1,27 mln | 1,44 mln | 1,54 mln | 1,65 mln | 2,13 mln | 2,33 mln |
| Keskmine kuutöötasu | 1 093 | 1 000 | 1 015 | 804 | 747 | 694 | 740 | 695 | 703 | 643 |
| Käibevara | 134 860 | 139 649 | 126 604 | 148 833 | 164 422 | 153 781 | 189 366 | 180 570 | 286 853 | 292 843 |
| Põhivara | 104 901 | 175 016 | 175 131 | 185 246 | 190 110 | 260 528 | 281 147 | 281 399 | 281 465 | 322 131 |
| Kohustused | 168 202 | 228 354 | 211 681 | 181 963 | 191 738 | 273 385 | 298 905 | 299 399 | 362 821 | 370 414 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −14 752 | −3 743 | −62 062 | −10 678 | 21 915 | −30 684 | 9 038 | −42 927 | −39 063 | 11 133 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 80011 | 1,22 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | KEILA LINNAVALITSUS | 457 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 08.06.2026 | KEILA LINNAVALITSUS | 3 849 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 28.10.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 5 145 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 26.09.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 5 145 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 28.08.2025 | KEILA LINNAVALITSUS | 447 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 28.08.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 5 145 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 28.07.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 5 062 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 30.06.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 5 062 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 09.06.2025 | KEILA LINNAVALITSUS | 4 484 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 28.05.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 5 062 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| grifs.ee | registreeritud | 06.07.2010 | Jah |
| grifsag.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |