INTU TÖÖD OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad.
Ettevõtte juhid on Ilmar Ehasalu ja Inga Tumanova. Omanik on Inga Tumanova.
INTU TÖÖD OÜ teenis 2025 aastal 907 458 eurose müügitulu juures 125 940 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Inga Tumanova (50) | |
| Ilmar Ehasalu (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Inga Tumanova | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 907 458 | 633 782 | 556 172 | 351 399 | 331 131 | 271 306 | 315 303 | 330 017 | 307 724 | 361 725 |
| Ärikasum | 125 940 | 37 203 | 46 612 | 13 826 | 46 250 | 21 848 | 15 887 | 37 196 | 19 792 | 11 553 |
| Töötajad | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 |
| Varad | 372 627 | 218 170 | 186 206 | 155 728 | 129 573 | 90 330 | 88 384 | 85 412 | 59 856 | 54 953 |
| Kokku omakapital | 307 822 | 189 533 | 161 177 | 127 631 | 114 547 | 75 504 | 67 598 | 66 138 | 40 894 | 35 031 |
| Ärirentaablus % | 14 | 6 | 8 | 4 | 14 | 8 | 5 | 11 | 6 | 3 |
| Tööjõukulud | 54 137 | 51 030 | 46 657 | 46 526 | 63 659 | 78 333 | 78 686 | 69 742 | 60 151 | 53 302 |
| Keskmine kuutöötasu | 674 | 795 | 726 | 724 | 793 | 813 | 817 | 724 | 749 | 553 |
| Käibevara | 333 487 | 168 699 | 131 838 | 101 545 | 98 868 | 55 026 | 47 876 | 65 764 | 56 828 | 48 372 |
| Põhivara | 39 140 | 49 471 | 54 368 | 54 183 | 30 705 | 35 304 | 40 508 | 19 648 | 3 028 | 6 581 |
| Kohustused | 64 805 | 28 637 | 25 029 | 28 097 | 15 026 | 14 826 | 20 786 | 19 274 | 18 962 | 19 922 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 124 699 | 37 126 | 45 960 | 13 084 | 45 206 | 20 303 | 13 914 | 35 243 | 18 364 | 11 172 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 02101 | 846 910 | 93 | Jah |
| Mageveekalapüük | 03121 | 60 548 | 7 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.09.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 094 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 13 731 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | |
|---|---|
| Jõgevamaa TOP | 104 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| intutood.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |