VA SYSTEMS OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turva, põhitegevusala on mujal liigitamata turvatöö.
Ettevõtte juht on Deniss Belikov. Omanik on Deniss Belikov.
VA SYSTEMS OÜ teenis 2024 aastal 1,12 miljoni eurose müügitulu juures 173 212 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Deniss Belikov (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Deniss Belikov | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,12 mln | 1,05 mln | 1,43 mln | 1,15 mln | 1,01 mln | 1,23 mln | 1,11 mln | 908 614 | 718 199 | 794 520 | |
| Ärikasum | 173 212 | 149 172 | 76 768 | 104 418 | 101 186 | 269 389 | 217 815 | 202 615 | 180 734 | 54 871 | |
| Töötajad | 12 | 13 | 16 | 19 | 17 | 17 | 13 | 11 | 10 | 8 | |
| Varad | 722 051 | 793 684 | 735 646 | 869 295 | 795 908 | 783 572 | 580 517 | 511 609 | 321 456 | 367 284 | |
| Kokku omakapital | 574 004 | 680 024 | 590 924 | 683 158 | 640 726 | 675 475 | 482 108 | 408 265 | 288 504 | 247 221 | |
| Ärirentaablus % | 16 | 14 | 5 | 9 | 10 | 22 | 20 | 22 | 7 | 22 | |
| Tööjõukulud | 319 017 | 311 574 | 394 715 | 402 933 | 307 757 | 267 353 | 185 736 | 141 099 | 98 007 | 74 472 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 656 | 1 493 | 1 536 | 1 321 | 1 128 | 979 | 890 | 799 | 580 | ||
| Käibevara | 681 289 | 731 222 | 672 144 | 783 177 | 687 597 | 749 131 | 554 863 | 496 384 | 290 531 | 331 617 | |
| Põhivara | 40 762 | 62 462 | 63 502 | 86 118 | 108 311 | 34 441 | 25 654 | 15 225 | 30 925 | 35 667 | |
| Kohustused | 148 047 | 113 660 | 144 722 | 186 137 | 155 182 | 108 097 | 98 409 | 103 344 | 32 952 | 120 063 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 173 230 | 149 193 | 76 805 | 104 440 | 101 231 | 269 378 | 217 593 | 202 636 | 180 658 | 54 793 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata turvatöö | 80091 | 1,12 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.03.2026 | TALLINNA LAULUVÄLJAK SA | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 23.03.2026 | TALLINNA LASTEAED MUDILA | 1 141 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.03.2026 | NARVA LINNAVALITSUSE LINNAMAJANDUSAMET | 2 067 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 16.03.2026 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 1 223 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 12.03.2026 | JÕHVI VALLAVALITSUS | 625 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 12.03.2026 | TALLINNA LAULUVÄLJAK SA | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 06.03.2026 | TALLINNA LAULUVÄLJAK SA | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 05.03.2026 | VALTU SPORDIMAJA OÜ | 440 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 03.03.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 33 953 eurot | PÕHIVARA Erihaigla teenused |
| 02.03.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 5 977 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| vas.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |