KIIKER OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu.
Ettevõtte juht on Rein Kerem. Omanik on Rein Kerem.
KIIKER OÜ teenis 2025 aastal 48 096 eurose müügitulu juures 1 662 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rein Kerem (66) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rein Kerem | 01.09.2023 | 15 338 € | ainuomand |
KIIKER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Bussifirmad, Bussiettevõtted konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 096 | 65 484 | 79 216 | 146 745 | 188 607 | 189 179 | 226 298 | 193 377 | 197 638 | 195 067 |
| Ärikasum | 1 662 | 32 117 | −15 208 | −13 663 | −2 841 | −560 | 17 524 | 14 252 | 13 602 | 32 018 |
| Töötajad | 2 | 2 | 4 | 4 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Varad | 130 363 | 143 058 | 173 495 | 198 796 | 216 486 | 243 516 | 282 775 | 216 265 | 203 072 | 218 450 |
| Kokku omakapital | 126 638 | 124 976 | 155 360 | 170 568 | 184 285 | 199 721 | 213 624 | 196 999 | 183 026 | 194 592 |
| Ärirentaablus % | 3 | 49 | -19 | -9 | -2 | 0 | 8 | 7 | 7 | 16 |
| Tööjõukulud | 19 001 | 36 365 | 44 939 | 73 428 | 95 947 | 94 375 | 101 361 | 92 664 | 95 203 | 88 132 |
| Keskmine kuutöötasu | 592 | 1 132 | 700 | 1 143 | 854 | 840 | 902 | 824 | 847 | 784 |
| Käibevara | 45 744 | 50 886 | 19 368 | 20 719 | 50 844 | 62 228 | 120 029 | 98 626 | 77 685 | 124 820 |
| Põhivara | 84 619 | 92 172 | 154 127 | 178 077 | 165 642 | 181 288 | 162 746 | 117 639 | 125 387 | 93 630 |
| Kohustused | 3 725 | 18 082 | 18 135 | 28 228 | 32 201 | 43 795 | 69 151 | 19 266 | 20 046 | 23 858 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 662 | 32 117 | −15 208 | −13 717 | −3 227 | −1 403 | 16 625 | 13 973 | 13 434 | 32 018 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 49391 | 48 096 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 340 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 24.03.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 102 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 23.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 410 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 05.03.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 05.03.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 446 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 04.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 04.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 147 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 04.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 336 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 03.03.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 290 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 25.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 2002 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 895 |