MEFAB OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muud eriehitustööd.
Ettevõtte juht on Arlis Roosi. Omanik on Arlis Roosi.
MEFAB OÜ teenis 2025 aastal 1,65 miljoni eurose müügitulu juures 410 580 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Arlis Roosi (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Arlis Roosi | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| UUETAMMI INVEST OÜ | 16.12.2025 | 40 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,65 mln | 1,55 mln | 3,65 mln | 2,51 mln | 3,49 mln | 1,46 mln | 1,21 mln | 1,12 mln | 767 639 | 2,08 mln |
| Ärikasum | 410 580 | −39 403 | 1,12 mln | 389 649 | 487 568 | 141 615 | 224 552 | 169 492 | 78 688 | 77 042 |
| Töötajad | 7 | 8 | 8 | 9 | 9 | 6 | 6 | 5 | 6 | 7 |
| Varad | 3,65 mln | 3,24 mln | 3,08 mln | 1,89 mln | 1,71 mln | 854 123 | 642 668 | 507 907 | 281 289 | 217 060 |
| Kokku omakapital | 2,4 mln | 1,85 mln | 1,88 mln | 856 151 | 1,09 mln | 629 010 | 572 132 | 415 391 | 247 552 | 200 420 |
| Ärirentaablus % | 25 | -3 | 31 | 16 | 14 | 10 | 19 | 15 | 10 | 4 |
| Tööjõukulud | 235 655 | 210 943 | 206 074 | 178 637 | 160 343 | 123 654 | 103 979 | 86 601 | 64 678 | 55 913 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 097 | 1 642 | 1 604 | 1 236 | 1 110 | 1 284 | 1 079 | 1 079 | 671 | 497 |
| Käibevara | 1,29 mln | 1,34 mln | 2,07 mln | 1,33 mln | 1,36 mln | 697 650 | 534 743 | 373 805 | 133 206 | 186 436 |
| Põhivara | 2,36 mln | 1,9 mln | 1,01 mln | 555 714 | 357 303 | 156 473 | 107 925 | 134 102 | 148 083 | 30 624 |
| Kohustused | 1,25 mln | 1,39 mln | 1,21 mln | 1,03 mln | 628 878 | 225 113 | 70 536 | 92 516 | 33 737 | 16 640 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 547 844 | 94 216 | 1,14 mln | 393 074 | 486 082 | 141 576 | 224 240 | 167 839 | 77 132 | 76 440 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud eriehitustööd | 43999 | 1,65 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 222 332 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 18.08.2026 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 612 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 03.08.2026 | TALLINNA KESKKONNA- JA KOMMUNAALAMET | 11 236 eurot | PÕHIVARA Puhkepargid ja -baasid |
| 30.07.2026 | TALLINNA KESKKONNA- JA KOMMUNAALAMET | 41 426 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 29.07.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 197 160 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 07.07.2026 | TALLINNA KESKKONNA- JA KOMMUNAALAMET | 6 417 eurot | PÕHIVARA Puhkepargid ja -baasid |
| 03.07.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 18 600 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 19.06.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 22 239 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 01.06.2026 | TALLINNA KESKKONNA- JA KOMMUNAALAMET | 17 534 eurot | PÕHIVARA Puhkepargid ja -baasid |
| 30.04.2026 | TALLINNA KESKKONNA- JA KOMMUNAALAMET | 4 774 eurot | PÕHIVARA Heitveekäitlus |
| 2024 | 2023 | 2021 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 857 | 482-483 | 1192 | 3-4 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| mefab.ee | registreeritud | 22.02.2012 | Jah |
| uuetammi.ee | registreeritud | 20.02.2023 | Jah |