TOVACOM OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus.
Ettevõtte juht on Jüri Vau. Omanike hulgas on Jüri Vau, Simmo Eeljõe, Indrek Luuk.
TOVACOM OÜ teenis 2025 aastal 190 875 eurose müügitulu juures 48 921 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jüri Vau | 01.09.2023 | 9 585 € | Ainuomand | |
| Simmo Eeljõe | 01.09.2023 | 1 917 € | Ainuomand | |
| Indrek Luuk | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| LOGISTRIK OÜ | 01.09.2023 | 10 000 € | Ainuomand | |
| TOVACOM SWD OÜ | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 190 875 | 218 255 | 262 424 | 222 124 | 222 428 | 205 448 | 168 585 | 164 709 | 177 196 | 134 977 |
| Ärikasum | 48 921 | 13 720 | 71 953 | 13 271 | −18 537 | 36 076 | 35 406 | −22 821 | 36 561 | 44 260 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 759 410 | 603 068 | 458 751 | 342 359 | 354 110 | 354 395 | 349 060 | 311 135 | 302 499 | 334 616 |
| Kokku omakapital | 554 417 | 460 223 | 393 813 | 308 610 | 304 086 | 313 760 | 288 658 | 252 201 | 256 878 | 245 177 |
| Ärirentaablus % | 26 | 6 | 27 | 6 | -8 | 18 | 21 | -14 | 21 | 33 |
| Tööjõukulud | 3 990 | 15 960 | 15 960 | 13 034 | 9 842 | 8 844 | 8 778 | 8 778 | 7 167 | 6 696 |
| Keskmine kuutöötasu | 249 | 994 | 994 | 812 | 613 | 551 | 547 | 547 | 446 | 417 |
| Käibevara | 667 702 | 548 862 | 446 183 | 339 540 | 344 222 | 351 587 | 333 570 | 295 750 | 300 786 | 303 988 |
| Põhivara | 91 708 | 54 206 | 12 568 | 2 819 | 9 888 | 2 808 | 15 490 | 15 385 | 1 713 | 30 628 |
| Kohustused | 204 993 | 142 845 | 64 938 | 33 749 | 50 024 | 40 635 | 60 402 | 58 934 | 45 621 | 89 439 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 94 194 | 66 410 | 85 203 | 4 524 | −9 674 | 25 102 | 36 457 | −4 677 | 11 701 | 45 112 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 62031 | 262 424 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2010 | |
|---|---|
| Infotehnoloogia- ja arvutifirmade TOP | 99 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| cavok.ee | registreeritud | 30.11.2017 | Jah |
| energiajaam.ee | registreeritud | 05.09.2020 | Jah |
| hooldus24.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| logistrik.ee | registreeritud | 10.12.2019 | Jah |
| mserv.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| tovacom.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| tvc.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |