MIRTEZOR OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük.
Ettevõtte juhid on Marite Rebrova ja Mark Rebrov. Omanike hulgas on Marite Rebrova, Mark Rebrov.
MIRTEZOR OÜ teenis 2025 aastal 435 440 eurose müügitulu juures 6 174 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Marite Rebrova (65) | |
| Mark Rebrov (65) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marite Rebrova | 01.09.2023 | 15 977 € | Ainuomand | |
| Mark Rebrov | 01.09.2023 | 15 977 € | Ainuomand |
MIRTEZOR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jae- ja hulgimüük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 435 440 | 465 708 | 506 237 | 512 891 | 482 205 | 411 801 | 415 376 | 407 368 | 401 044 | 351 956 |
| Ärikasum | 6 174 | 1 922 | 7 917 | 40 917 | 12 640 | 13 461 | 2 383 | 3 772 | 2 380 | 3 795 |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Varad | 200 226 | 188 816 | 197 396 | 180 288 | 152 691 | 148 448 | 156 113 | 159 520 | 170 646 | 174 488 |
| Kokku omakapital | 145 924 | 140 951 | 139 029 | 131 112 | 89 794 | 77 154 | 63 693 | 61 310 | 57 538 | 55 158 |
| Ärirentaablus % | 1 | 0 | 2 | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Tööjõukulud | 51 308 | 49 678 | 45 277 | 41 070 | 37 376 | 30 645 | 25 077 | 23 595 | 25 654 | 25 553 |
| Keskmine kuutöötasu | 799 | 774 | 705 | 853 | 776 | 636 | 521 | 490 | 533 | 398 |
| Käibevara | 96 233 | 96 024 | 103 204 | 83 833 | 50 637 | 40 797 | 41 365 | 40 262 | 37 906 | 30 336 |
| Põhivara | 103 993 | 92 792 | 94 192 | 96 455 | 102 054 | 107 651 | 114 748 | 119 258 | 132 740 | 144 152 |
| Kohustused | 54 302 | 47 865 | 58 367 | 49 176 | 62 897 | 71 294 | 92 420 | 98 210 | 113 108 | 119 330 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 973 | 1 922 | 7 917 | 41 318 | 12 640 | 13 461 | 2 383 | 3 772 | 2 380 | 3 795 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 47111 | 294 781 | 68 | Jah |
| Mootorikütuse jaemüük | 47301 | 140 659 | 32 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 06.08.2026 | ANIJA VALLAVALITSUS | 398 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 09.07.2026 | ANIJA VALLAVALITSUS | 141 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 09.06.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 111 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 14.08.2024 | ANIJA VALLAVALITSUS | 131 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 09.07.2024 | ANIJA VALLAVALITSUS | 113 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 10.10.2023 | ANIJA VALLAVALITSUS | 2 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 10.10.2023 | ANIJA VALLAVALITSUS | 145 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 10.10.2023 | ANIJA VALLAVALITSUS | 22 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 12.09.2023 | ANIJA VALLAVALITSUS | 321 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 12.09.2023 | ANIJA VALLAVALITSUS | 77 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |