CONDOR OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on kaubavedu maanteel.
Ettevõtte juhid on Eugen Kapp ja Auringo Kapp. Omanik on Eugen Kapp.
CONDOR OÜ teenis 2025 aastal 1,38 miljoni eurose müügitulu juures 37 179 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Eugen Kapp (68) | |
| Auringo Kapp (40) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Eugen Kapp | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
CONDOR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Logistika konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,38 mln | 1,26 mln | 1,03 mln | 1,03 mln | 632 825 | 501 809 | 489 256 | 381 247 | 259 607 | 78 314 |
| Ärikasum | 37 179 | 59 379 | 39 572 | 81 442 | 14 537 | 23 790 | 20 256 | 86 358 | 16 309 | 937 |
| Töötajad | 10 | 10 | 8 | 10 | 11 | 7 | 8 | 5 | 5 | 4 |
| Varad | 1,32 mln | 1,43 mln | 1,09 mln | 976 877 | 648 549 | 454 590 | 483 737 | 374 615 | 346 889 | 89 944 |
| Kokku omakapital | 209 327 | 205 949 | 202 547 | 195 652 | 129 540 | 122 476 | 106 556 | 94 948 | 15 913 | 3 483 |
| Ärirentaablus % | 3 | 5 | 4 | 8 | 2 | 5 | 4 | 23 | 6 | 1 |
| Tööjõukulud | 119 259 | 116 993 | 115 159 | 116 463 | 86 943 | 75 817 | 62 184 | 46 812 | 30 994 | 14 323 |
| Keskmine kuutöötasu | 743 | 729 | 897 | 725 | 492 | 675 | 484 | 583 | 386 | 223 |
| Käibevara | 202 239 | 170 015 | 160 177 | 149 523 | 142 416 | 121 571 | 104 741 | 81 299 | 133 815 | 83 454 |
| Põhivara | 1,12 mln | 1,26 mln | 930 596 | 827 354 | 506 133 | 333 019 | 378 996 | 293 316 | 213 074 | 6 490 |
| Kohustused | 1,11 mln | 1,22 mln | 888 226 | 781 225 | 519 009 | 332 114 | 377 181 | 279 667 | 330 976 | 86 461 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 378 | 3 402 | 6 895 | 66 112 | 7 064 | 15 920 | 11 608 | 79 035 | 12 430 | 925 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 1,34 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | VÕRU LINNAVALITSUS | 4 850 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 09.04.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 103 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 06.04.2026 | VÕRU LINNAVALITSUS | 1 185 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.02.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 15 000 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 10.02.2026 | VÕRU NOORTEKESKUS MTÜ | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 28.11.2025 | VÕRU LINNAVALITSUS | 2 900 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 02.10.2025 | VÕRU VALLAVALITSUS | 108 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 09.06.2025 | VÕRU LINNAVALITSUS | 4 453 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 21.03.2025 | VÕRU VALLAVALITSUS | 182 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 12.12.2024 | VÕRU LINNAVALITSUS | 2 630 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Võrumaa TOP | 116 | 83 | 74 |
| Gaselli TOP | - | 1039 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| condor.ee | registreeritud | 27.10.2015 | Jah |
| condoroy.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| tahmaekspert.ee | registreeritud | 18.10.2022 | Jah |
| tahmakassett.ee | registreeritud | 19.09.2020 | Jah |
| tpo.ee | registreeritud | 13.09.2026 | Jah |