ROOGRAHU SADAM OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Jari Verner Lindroos. Omanik on Jari Verner Lindroos.
ROOGRAHU SADAM OÜ teenis 2025 aastal 75 301 eurose müügitulu juures 4 575 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jari Verner Lindroos (75) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jari Verner Lindroos | 01.09.2023 | 25 564 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 75 301 | 45 012 | 42 484 | 34 039 | 32 018 | 43 148 | 40 173 | 40 241 | 83 194 | 176 545 | ||||
| Ärikasum | 4 575 | −371 | 1 506 | 13 897 | −4 321 | 13 790 | 23 213 | 7 057 | 6 466 | −3 224 | ||||
| Töötajad | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 4 | ||||
| Varad | 597 303 | 599 392 | 616 980 | 654 352 | 545 469 | 524 410 | 543 092 | 474 021 | 491 951 | 499 653 | ||||
| Kokku omakapital | 100 778 | 96 203 | 96 574 | 95 726 | 78 128 | 82 618 | 68 828 | 45 615 | 38 558 | 32 092 | ||||
| Ärirentaablus % | 6 | -1 | 4 | 41 | -11 | 17 | 13 | 5 | 6 | -3 | ||||
| Tööjõukulud | 18 879 | 1 338 | 0 | 0 | 0 | 15 858 | 53 080 | 46 964 | 47 550 | 59 029 | ||||
| Keskmine kuutöötasu | 588 | 83 | 329 | 826 | 731 | 740 | 919 | 622 | ||||||
| Käibevara | 15 731 | 14 134 | 20 620 | 40 306 | 38 876 | 13 093 | 21 228 | 13 037 | 11 271 | 7 576 | ||||
| Põhivara | 581 572 | 585 258 | 596 360 | 614 046 | 506 593 | 511 317 | 521 864 | 460 984 | 480 680 | 492 077 | ||||
| Kohustused | 496 525 | 503 189 | 520 406 | 558 626 | 467 341 | 441 792 | 474 264 | 428 406 | 453 393 | 467 561 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 575 | −371 | 848 | 12 372 | −4 490 | 13 790 | 23 213 | 7 057 | 6 466 | −3 224 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 42 283 | 56 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 29 994 | 40 | Ei |
| Külalistemajad | 55103 | 2 633 | 4 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | HAIBA LASTEKODU SA | 323 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 20.08.2026 | HIIUMAA SADAMAD SA | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 27.07.2026 | HIIUMAA HAIGLA SA | 720 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 09.07.2026 | HIIUMAA HAIGLA SA | 1 580 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 22.06.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 060 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 19.06.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 108 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 16.06.2026 | HIIUMAA HAIGLA SA | 134 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 20.04.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 395 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 11.02.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 461 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 29.12.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 282 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 704 | - | - |
| Hiiumaa TOP | - | 21 | 45 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| roograhu.ee | registreeritud | 13.05.2011 | Jah |