KERNO EESTI OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, tekstiilitööstus, põhitegevusala on töörõivaste tootmine.
Ettevõtte juht on Mikk Põlluaas. Omanik on APM HOLDINGS OÜ.
KERNO EESTI OÜ teenis 2025 aastal 115 758 eurose müügitulu juures 174 921 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 5 274 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mikk Põlluaas (36) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| APM HOLDINGS OÜ | 02.09.2025 | 2 542 € | Ainuomand |
KERNO EESTI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Tekstiilitööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 758 | 90 049 | 80 189 | 78 806 | 141 282 | 119 171 | 121 165 | 134 235 | 139 075 | 161 332 |
| Ärikasum | 174 921 | −9 415 | −9 685 | −6 145 | 1 043 | 5 856 | 958 | 8 407 | 346 | −111 |
| Töötajad | 4 | 4 | 5 | 4 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 |
| Varad | 438 307 | 38 111 | 43 372 | 41 572 | 68 275 | 60 016 | 56 853 | 61 016 | 61 242 | 70 398 |
| Kokku omakapital | 173 901 | 1 980 | 6 541 | 11 941 | 19 629 | 20 613 | 16 471 | 16 724 | 8 320 | 8 017 |
| Ärirentaablus % | 151 | -10 | -12 | -8 | 1 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Tööjõukulud | 68 214 | 77 464 | 67 689 | 65 132 | 85 162 | 91 170 | 95 246 | 95 026 | 104 349 | 113 649 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 062 | 1 206 | 843 | 1 014 | 758 | 710 | 742 | 740 | 812 | 708 |
| Käibevara | 84 221 | 3 794 | 5 839 | 1 396 | 25 051 | 13 744 | 7 513 | 8 508 | 4 554 | 6 414 |
| Põhivara | 354 086 | 34 317 | 37 533 | 40 176 | 43 224 | 46 272 | 49 340 | 52 508 | 56 688 | 63 984 |
| Kohustused | 264 406 | 36 131 | 36 831 | 29 631 | 48 646 | 39 403 | 40 382 | 44 292 | 52 922 | 62 381 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 171 921 | −9 561 | −10 455 | −7 688 | −984 | 4 142 | −253 | 8 404 | 303 | −209 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Töörõivaste tootmine | 14231 | 82 133 | 71 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 33 625 | 29 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 13 € | 13 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 86 € | 86 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 1 848 € | 1 848 € | 0 € |
| Maamaks | 133 € | 133 € | 0 € |
| Käibemaks | 2 827 € | 2 827 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 366 € | 366 € | 0 € |
| Kokku | 5 274 € | 5 274 € | 0 € |
| 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rõivatööstuse TOP | 61 | 52 | 34 | 64 | 9 | 35 | 32 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 654 |