TAISTO BUSSID AS on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, teenus, veondus ja laondus, kaubandus, kinnisvara, põhitegevusala on sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu.
Ettevõtte juhid on Mari-Liis Luha ja Juho Salus. Omanik on Juho Salus.
TAISTO BUSSID AS teenis 2024 aastal 2,47 miljoni eurose müügitulu juures 115 797 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Juho Salus | 16.08.2023 | 25 560 € |
TAISTO BUSSID AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Bussifirmad, Bussiettevõtted konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,47 mln | 2,47 mln | 2,09 mln | 518 692 | 821 303 | 3,97 mln | 4,58 mln | 4,67 mln | 4,01 mln | 3,85 mln |
| Ärikasum | 115 797 | 206 898 | 245 715 | 359 477 | −1,32 mln | 281 695 | 41 406 | 277 206 | 444 514 | 585 281 |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 2 | 4 | 10 | 18 | 9 | 8 | 8 |
| Varad | 2,86 mln | 2,42 mln | 2,18 mln | 2,31 mln | 2,31 mln | 4,33 mln | 4,88 mln | 5,14 mln | 3,58 mln | 3,24 mln |
| Kokku omakapital | 2,29 mln | 2,17 mln | 1,99 mln | 1,77 mln | 1,42 mln | 2,74 mln | 2,47 mln | 2,46 mln | 2,21 mln | 1,78 mln |
| Ärirentaablus % | 5 | 8 | 12 | 69 | -161 | 7 | 1 | 6 | 11 | 15 |
| Tööjõukulud | 81 213 | 79 751 | 47 957 | 9 401 | 58 502 | 155 690 | 260 786 | 164 043 | 150 255 | 148 679 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 265 | 1 242 | 747 | 293 | 911 | 970 | 902 | 1 135 | 1 170 | 1 158 |
| Käibevara | 532 567 | 1,34 mln | 521 243 | 84 765 | 125 418 | 436 424 | 1,3 mln | 1,26 mln | 232 907 | 536 870 |
| Põhivara | 2,33 mln | 1,08 mln | 1,66 mln | 2,23 mln | 2,18 mln | 3,9 mln | 3,58 mln | 3,88 mln | 3,35 mln | 2,7 mln |
| Kohustused | 574 363 | 244 283 | 186 602 | 542 924 | 889 402 | 1,6 mln | 2,41 mln | 2,68 mln | 1,37 mln | 1,46 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 117 457 | 206 923 | 245 034 | 352 449 | −1,32 mln | 266 555 | 13 712 | 252 170 | 423 771 | 564 846 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 49391 | 2,22 mln | 90 | Jah |
| Hoonehalduse kombineeritud teenus | 81101 | 164 608 | 7 | Ei |
| Mootorsõidukite jaemüük | 47811 | 33 000 | 1 | Ei |
| Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 77399 | 18 000 | 1 | Ei |
| Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 47821 | 17 160 | 1 | Ei |
| Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 79901 | 16 960 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | TÄHESAJU GÜMNAASIUM | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 23.03.2026 | TALLINNA VEERISE LASTEAED | 167 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.03.2026 | EESTI KONTSERT SA | 1 705 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 18.03.2026 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 1 015 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 18.03.2026 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 349 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 18.03.2026 | TALLINNA RÄNNAKU LASTEAED | 229 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 16.03.2026 | TALLINNA MUSTAMÄE GÜMNAASIUM | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 10.03.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 06.03.2026 | KALAMAJA LASTEAED | 322 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 05.03.2026 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sõitjateveo TOP | 22 | 17 | 6-7 | 28 | 8 | 19-14 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Viljandimaa TOP | - | - | - | - | - | 92 | 58 | 36-37 | 20 | 21 | 24 | 100 | 50 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| bussiremont.ee | registreeritud | 26.01.2012 | Jah |
| taistobussid.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |