JBS INFRA OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, veondus ja laondus, põhitegevusala on maanteede ja kiirteede ehitus.
Ettevõtte juhid on Brett Hiielo ja Peep Sinisaar. Omanik on Brett Hiielo.
JBS INFRA OÜ teenis 2024 aastal 1,99 miljoni eurose müügitulu juures −177 154 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 49 966 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD) ja tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon (TSD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Brett Hiielo (42) | |
| Peep Sinisaar (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Brett Hiielo | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
JBS INFRA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kaubavedu maanteel, Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,99 mln | 2,58 mln | 2,87 mln | 2,98 mln | 2,37 mln | 1,7 mln | 1,21 mln | 1,01 mln | 1,25 mln | 999 478 |
| Ärikasum | −177 154 | 66 621 | 141 302 | 159 544 | 71 373 | 121 559 | −29 237 | 21 283 | 70 601 | 52 974 |
| Töötajad | 18 | 17 | 17 | 19 | 16 | 11 | 9 | 10 | 9 | 9 |
| Varad | 1,6 mln | 2,04 mln | 2,17 mln | 2,38 mln | 1,44 mln | 1,24 mln | 1,04 mln | 1,06 mln | 963 734 | 830 076 |
| Kokku omakapital | 665 113 | 874 090 | 839 610 | 715 239 | 569 177 | 509 824 | 365 064 | 404 080 | 392 166 | 331 235 |
| Ärirentaablus % | -9 | 3 | 5 | 5 | 3 | 7 | -2 | 2 | 6 | 5 |
| Tööjõukulud | 375 702 | 340 175 | 324 979 | 294 074 | 228 430 | 172 050 | 103 475 | 134 147 | 154 251 | 148 994 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 300 | 1 246 | 1 191 | 964 | 889 | 974 | 716 | 835 | 1 067 | 1 031 |
| Käibevara | 396 140 | 551 498 | 754 445 | 1,27 mln | 337 973 | 270 064 | 354 408 | 333 781 | 322 469 | 178 710 |
| Põhivara | 1,2 mln | 1,49 mln | 1,41 mln | 1,11 mln | 1,1 mln | 968 437 | 680 866 | 722 246 | 641 265 | 651 366 |
| Kohustused | 933 490 | 1,16 mln | 1,33 mln | 1,67 mln | 867 006 | 728 677 | 670 210 | 651 947 | 571 568 | 498 841 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −208 977 | 34 480 | 124 371 | 146 062 | 59 353 | 109 625 | −39 016 | 11 914 | 60 931 | 45 239 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Maanteede ja kiirteede ehitus | 42111 | 1,37 mln | 69 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 619 130 | 31 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 2 853 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 545 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 7 488 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 37 017 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 2 063 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 49 966 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | ELVA VALLAVALITSUS | 11 690 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 17.07.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 369 302 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 15.07.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 369 762 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 22.06.2026 | ELVA VALLAVALITSUS | 101 049 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 10.06.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 145 603 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 12.05.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 240 724 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 27.04.2026 | ELVA VALLAVALITSUS | 4 751 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 23.04.2026 | TRANSPORDIAMET | 25 074 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 14.04.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 77 500 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 27.03.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 51 796 eurot | PÕHIVARA Maanteetransport |
| 2016 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 181 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| jbs.ee | registreeritud | 22.08.2013 | Jah |