ILMAVEERE OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp. Omanik on Lenna Kuurmaa.
ILMAVEERE OÜ teenis 2025 aastal 773 933 eurose müügitulu juures 168 720 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Lenna Kuurmaa (41) | |
| Lauri Mäesepp (34) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Lenna Kuurmaa | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 773 933 | 712 746 | 207 028 | 156 238 | 39 099 | 26 507 | 64 740 | 57 389 | 88 090 | 51 145 |
| Ärikasum | 168 720 | 130 715 | 110 152 | 87 470 | 8 543 | −314 | 19 374 | 14 689 | 32 121 | 7 246 |
| Töötajad | 8 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 1,88 mln | 1,64 mln | 1,55 mln | 686 655 | 163 404 | 96 606 | 101 582 | 79 711 | 67 304 | 40 526 |
| Kokku omakapital | 642 258 | 381 865 | 273 986 | 188 207 | 103 319 | 95 338 | 95 652 | 76 416 | 61 920 | 30 014 |
| Ärirentaablus % | 22 | 18 | 53 | 56 | 22 | -1 | 30 | 26 | 36 | 14 |
| Tööjõukulud | 162 704 | 89 489 | 15 024 | 10 501 | 1 563 | 6 653 | 3 613 | 4 014 | 7 546 | 6 904 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 267 | 929 | 936 | 654 | 97 | 414 | 225 | 250 | 470 | 430 |
| Käibevara | 410 993 | 272 059 | 294 064 | 254 729 | 26 086 | 44 958 | 85 237 | 76 089 | 62 345 | 35 770 |
| Põhivara | 1,47 mln | 1,36 mln | 1,25 mln | 431 926 | 137 318 | 51 648 | 16 345 | 3 622 | 4 959 | 4 756 |
| Kohustused | 1,24 mln | 1,25 mln | 1,27 mln | 498 448 | 60 085 | 1 268 | 5 930 | 3 295 | 5 384 | 10 512 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 120 105 | 109 489 | 85 779 | 84 888 | 7 981 | −314 | 19 236 | 14 496 | 31 906 | 6 983 |
| Dividendid | 0 | 2 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 325 050 | 42 | Jah |
| Hotellid | 55101 | 225 185 | 29 | Ei |
| Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 93291 | 87 995 | 11 | Ei |
| Muusikute lavaline tegevus | 90202 | 75 811 | 10 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 51 113 | 7 | Ei |
| Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 46832 | 5 300 | 1 | Ei |
| Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 90399 | 1 710 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | PÄRNU HARIDUSKESKUS | 410 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 22.07.2026 | KULTUURIMINISTEERIUM | 25 035 eurot | MUUD TOETUSED Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 20.07.2026 | ENDLA TEATER SA | 1 004 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 10.07.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 47 250 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.07.2026 | PÄRNU HARIDUSKESKUS | 1 060 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 01.07.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 234 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 01.07.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 2 336 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 09.06.2026 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 19 721 eurot | MUUD TOETUSED Muud üldised teenused |
| 09.06.2026 | JÄRVAMAA SA | 5 528 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 04.06.2026 | TARTUMAA TURISM SA | 587 eurot | MAJANDAMISKULUD Turism |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ilmaveere.ee | registreeritud | 01.04.2022 | Jah |