ROOSTA PUHKEKÜLA OÜ on asutatud 1990. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kaubandus, veondus ja laondus, turism, kinnisvara, teenus, põhitegevusala on puhkekülad ja puhkelaagrid.
Ettevõtte juht on Ott Saareväli. Omanik on GERO GRUPP OÜ.
ROOSTA PUHKEKÜLA OÜ teenis 2025 aastal 1,47 miljoni eurose müügitulu juures 9 990 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| GERO GRUPP OÜ | 29.05.2025 | 258 028 € | Ainuomand |
ROOSTA PUHKEKÜLA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutusasutused, Toitlustus, Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,47 mln | 1,53 mln | 1,28 mln | 1,39 mln | 1,03 mln | 798 067 | 1,02 mln | 940 090 | 937 176 | 918 985 | |
| Ärikasum | 9 990 | 118 101 | −6 157 | 80 048 | 129 543 | 65 129 | 57 467 | 33 695 | 27 287 | 44 056 | |
| Töötajad | 23 | 24 | 26 | 28 | 25 | 28 | 29 | 29 | 31 | 29 | |
| Varad | 2,35 mln | 2,45 mln | 2,35 mln | 2,41 mln | 2,36 mln | 2,28 mln | 2,29 mln | 2,27 mln | 2,29 mln | 2,33 mln | |
| Kokku omakapital | 1,96 mln | 1,96 mln | 1,86 mln | 1,86 mln | 1,76 mln | 1,63 mln | 1,6 mln | 1,54 mln | 1,5 mln | 1,46 mln | |
| Ärirentaablus % | 1 | 8 | 0 | 6 | 13 | 8 | 4 | 3 | 5 | 2 | |
| Tööjõukulud | 672 390 | 581 857 | 614 601 | 557 090 | 410 114 | 409 998 | 444 325 | 412 156 | 423 903 | 373 866 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 821 | 1 510 | 1 472 | 1 239 | 1 022 | 912 | 885 | 852 | 803 | 701 | |
| Käibevara | 202 405 | 271 312 | 206 454 | 480 421 | 400 266 | 269 471 | 195 524 | 153 935 | 127 150 | 173 306 | |
| Põhivara | 2,15 mln | 2,17 mln | 2,14 mln | 1,93 mln | 1,96 mln | 2,01 mln | 2,1 mln | 2,12 mln | 2,16 mln | 2,16 mln | |
| Kohustused | 391 734 | 489 057 | 483 028 | 546 897 | 603 922 | 647 962 | 692 045 | 728 535 | 792 384 | 868 079 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 144 | 104 330 | 1 976 | 104 395 | 127 758 | 28 761 | 55 297 | 46 826 | 30 259 | 54 662 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puhkekülad ja puhkelaagrid | 55203 | 531 077 | 36 | Jah |
| Restoranitegevus | 5611 | 501 594 | 34 | Ei |
| Jookide serveerimine | 56301 | 169 701 | 12 | Ei |
| Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent | 77211 | 157 460 | 11 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 57 426 | 4 | Ei |
| Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 47111 | 48 148 | 3 | Ei |
| Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 49331 | 543 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | HOOLEKANDETEENUSED AS | 29 449 eurot | TÖÖJÕUKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 25.08.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 281 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 25.08.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 14 318 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põllumajandus |
| 13.08.2026 | TERVISEKASSA | 10 524 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 13.08.2026 | TERVISEKASSA | 6 566 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 12.08.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 863 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 12.08.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 235 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 12.08.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 549 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 21.07.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 452 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 21.07.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 123 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Läänemaa TOP | 29 | 103 | 48 | 37 | 67 | 48 | 54 | 64 | 40 | 67 | 65 | 65 | 71 | 69 | 48 | 50 | 37 | - | 43 | 54 | 37 | 60 | 44 | - |
| Gaselli TOP | - | 896 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Toitlustusfirmade TOP | - | - | - | - | - | - | 72 | 66 | 45 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Majutusettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 42 | 43 | 31 | 29 | 29 | 20 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| roosta.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |