VRV GRUPP OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus.
Ettevõtte juhid on Eero Orav ja Taivo Nigol. Omanike hulgas on Eero Orav, Taivo Nigol.
VRV GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 239 028 eurose müügitulu juures −5 553 eurot ärikahjumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Eero Orav (49) | |
| Taivo Nigol (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Eero Orav | 01.09.2023 | 1 284 € | Ainuomand | |
| Taivo Nigol | 01.09.2023 | 1 284 € | Ainuomand |
VRV GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 239 028 | 248 407 | 261 193 | 241 706 | 226 808 | 204 193 | 168 100 | 142 204 | 110 310 | 78 500 |
| Ärikasum | −5 553 | 20 308 | 50 450 | 22 350 | 27 349 | 29 855 | 29 834 | 31 227 | 26 212 | −1 550 |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Varad | 252 172 | 249 002 | 228 000 | 192 024 | 169 685 | 139 229 | 97 008 | 67 072 | 34 775 | 8 688 |
| Kokku omakapital | 238 823 | 236 323 | 219 468 | 181 499 | 157 649 | 130 115 | 90 773 | 60 939 | 29 715 | 3 503 |
| Ärirentaablus % | -2 | 8 | 19 | 9 | 12 | 15 | 18 | 22 | 24 | -2 |
| Tööjõukulud | 60 513 | 51 245 | 35 896 | 50 191 | 46 425 | 36 315 | 29 652 | 24 872 | 15 750 | 25 615 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 256 | 1 064 | 745 | 781 | 723 | 754 | 616 | 516 | 490 | 798 |
| Käibevara | 250 756 | 247 906 | 226 161 | 188 323 | 109 534 | 130 788 | 90 970 | 66 022 | 33 510 | 4 868 |
| Põhivara | 1 416 | 1 096 | 1 839 | 3 701 | 60 151 | 8 441 | 6 038 | 1 050 | 1 265 | 3 820 |
| Kohustused | 13 349 | 12 679 | 8 532 | 10 525 | 12 036 | 9 114 | 6 235 | 6 133 | 5 060 | 5 185 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 506 | 16 889 | 38 046 | 23 850 | 27 534 | 39 342 | 29 834 | 31 224 | 26 212 | −1 550 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 56112 | 239 028 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.09.2022 | TEADUSKESKUS AHHAA SA | 104 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 29.12.2021 | NÕMME MUUSIKAKOOL | 168 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| vrvgrupp.ee | registreeritud | 01.01.2017 | Jah |