L.U. KONSULT OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine.
Ettevõtte juhid on Indrek Kukk ja Urmas Kukk. Omanik on Urmas Kukk.
L.U. KONSULT OÜ teenis 2025 aastal 15 391 eurose müügitulu juures 2 229 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Urmas Kukk (70) | |
| Indrek Kukk (40) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Urmas Kukk | 02.09.2023 | 10 899 € | Ainuomand |
L.U. KONSULT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mäetööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 391 | 35 880 | 41 572 | 293 542 | 41 741 | 130 691 | 120 329 | 87 277 | 30 302 | 32 710 | |
| Ärikasum | 2 229 | 32 393 | −6 288 | −6 378 | 446 | 1 502 | 118 893 | 64 737 | −1 237 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||||
| Varad | 883 089 | 911 387 | 875 284 | 1,05 mln | 1,2 mln | 1,24 mln | 1,52 mln | 1,51 mln | 48 953 | ||
| Kokku omakapital | 100 154 | 97 922 | 65 529 | 71 692 | 78 069 | 77 623 | 228 452 | 109 560 | 44 823 | ||
| Ärirentaablus % | 14 | 90 | -15 | -2 | 1 | 1 | 99 | 74 | -4 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 423 | ||||||
| Käibevara | 749 921 | 805 030 | 768 078 | 946 398 | 1,09 mln | 1,14 mln | 63 325 | 53 833 | 44 496 | ||
| Põhivara | 133 168 | 106 357 | 107 206 | 107 649 | 107 344 | 107 417 | 1,45 mln | 1,46 mln | 4 457 | ||
| Kohustused | 782 935 | 813 465 | 809 755 | 982 355 | 1,12 mln | 1,17 mln | 1,29 mln | 1,4 mln | 4 130 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 232 | 32 393 | −6 163 | −6 377 | 446 | 1 502 | 118 893 | 64 737 | −1 237 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 0812 | 14 591 | 95 | Jah |
| Arhitektitegevused | 71111 | 800 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2002 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 865 |