PAROC AS on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük.
Ettevõtte juht on Andrius Ivanauskas. Omanik on PAROC GROUP OY.
PAROC AS teenis 2025 aastal 12,39 miljoni eurose müügitulu juures 277 700 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PAROC GROUP OY | 16.08.2023 | 57 510 € |
PAROC AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitusmaterjalide ja -kaupade müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12,39 mln | 11,87 mln | 12,17 mln | 15,26 mln | 11,16 mln | 10,93 mln | 13,43 mln | 13,85 mln | 12,77 mln | 10,96 mln |
| Ärikasum | 277 700 | 284 277 | 307 798 | 358 705 | 269 112 | 262 286 | 382 813 | 256 193 | 305 775 | 240 124 |
| Töötajad | 6 | 6 | 7 | 7 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Varad | 4,33 mln | 4,08 mln | 3,18 mln | 3,76 mln | 4,27 mln | 4,86 mln | 4,74 mln | 3,99 mln | 14,3 mln | 13,89 mln |
| Kokku omakapital | 390 133 | 413 834 | 438 356 | 429 403 | 525 932 | 2,58 mln | 2,32 mln | 1,94 mln | 12,92 mln | 12,58 mln |
| Ärirentaablus % | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Tööjõukulud | 362 753 | 439 517 | 417 652 | 381 200 | 469 822 | 490 985 | 479 237 | 448 035 | 459 885 | 425 665 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 765 | 4 562 | 3 716 | 3 392 | 3 251 | 3 398 | 2 985 | 2 790 | 2 864 | 2 651 |
| Käibevara | 4,33 mln | 4,08 mln | 3,18 mln | 3,76 mln | 4,27 mln | 4,86 mln | 4,74 mln | 3,99 mln | 14,3 mln | 2,39 mln |
| Põhivara | 0 | 0 | 1 012 | 1 590 | 2 168 | 2 746 | 103 | 5 148 | 5 802 | 11,51 mln |
| Kohustused | 3,93 mln | 3,67 mln | 2,74 mln | 3,33 mln | 3,75 mln | 2,28 mln | 2,42 mln | 2,05 mln | 1,38 mln | 1,31 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 326 298 | 350 573 | 375 095 | 366 142 | 267 616 | 261 810 | 384 097 | 268 774 | 336 235 | 316 710 |
| Dividendid | 273 000 | 322 582 | 314 882 | 779 439 | 1,6 mln | 0 | 9 mln | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 46832 | 12,39 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 643 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 323 | 146 | 148 | 234 | 326 | 111 | 207 | 174 | 176 |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | 468 | 397-398 | 366 | 211-212 | 216 | 134 | 132 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hulgikaubanduse TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | 109 | 89 | - | 15 | 22 | 37 | - | - | - | - | - |